3:7
    Jakub MATULA
    (Novák)

FBC Dragons - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:7
branky: 16. Matyáš Judas, 25. Zdenek Jirásek, 40. Zdenek Jirásek - 1. David Novák, 9. Sebastian Bajgar, 12. David Novák, 28. Aleš Pokorný, 28. Tomáš Dvořák, 36. Josef Bílek, 43. Jakub Matula; rozhodčí: Tomáš Olbert - David Vlachopulos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Šivel ? - Matyáš Krupa ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:2
42:57 Ale Matula už ano.
42:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #71 David Novák (3:7)
42:40 Novák sám proti hráči, ale neprostřelil blok.
41:27 Timeout FBC Dragons
41:27 Drgons v 6ti, uvidíme co hráčům coach Berka naordinoval.
39:45 Jirásek zase na sebe, protože Lažek je v tomto zápase impotentní.
39:44 GÓL FBC Dragons! 3:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (3:6)
37:17 Dragoni se odevzdaně trmácí na rozehrávku z rohu, v hlavách se zdá prohráno, můžou ale překvapit.
36:50 Lažek sáááám, ale pouze do klokaní kapsy Krupy.
35:19 A zase ten Bílek, do protipohybu, nejen přípravář, ale i shooter.
35:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #5 Sebastian Bajgar (2:6)
34:13 Dragons v tlaku, Horňák zápěstím prověřil Krupu, následně Švábík vymetl pavučinky pouze v ochrané sítí Camp Nou Křenovice.
32:51 Plaček mohl zaplakat nad zlomením své hole, ale shaft drží, zřejmě dobrý matro.
30:57 Tohle bylo na VAR, od břevna na čáru, možná gól. Gullivers mohli definitivně pohřbít šance Dragons.
30:01 Dragoni nenavázali na 2. třetinu z posledního vzájemného zápasu (3:0) obou celků i proto prohrávají. Gulls jestliže jsou na polovině soupeře, jsou velmi nebezpeční a vždy hrozí gólem.
27:53 Forehand, backhand, prohazovačka, lopaty, krumpáče sú u bůdy, jak je to jednoduché v podání jednoho z nejlepších hráčů 1. ligy.
27:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #68 Tomáš Dvořák, asistoval #15 Jakub Matula (2:5)
27:03 Jedna z ojedinělých šancí hostů v této třetině končí gólem, povedená akce, kterou jsem nestihl ani přečíst, hlavou jsem už v Praze.
27:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #9 Aleš Pokorný, asistoval #95 Jakub Ruč (2:4)
25:42 Brněnský celek překvapený z aktivity Kyjova, Kyjov posledních 10 minut jednoznačně lepší.
24:31 Tak nakonec Jirásek musel od levého mantinelu vzít na sebe a pokořil Krupu.
24:30 GÓL FBC Dragons! 2:3
23:30 Gullivers Brno si koleduje, drží dvou brankové vedení jen díky špatnému vyhodnocení Lažka i Plačka.
20:25 Vích tyč, skrumáž, ale Krupa drží.
19:44 Horňák opět prudký nához z pulky hřiště, ale ze skrumáže před bránou pouze útočný faul Kyjova.
15:50 Dragons dnes opět využívají přesilovku, už to vypadalo, že se jim to nepovede, kromě jedné velké šance Jiráska si více nevytvořili, ale jako blesk z čistého nebe zaskoroval z pozice pro Nemečka, Judas. Dobrá střela dvacet nad led k levé tyči golmana Krupy.
15:49 GÓL FBC Dragons! 1:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas, asistoval #7 Filip Švábík (1:3)
13:53 Vyloučen hráč #10 Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání
11:31 Matula s Novákem teď zatopili obraně Dragons a ze situace 3v3 a Bílek svojí druhou asistencí a Novák 2. gólem zařizují vedení 3:0.
11:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #71 David Novák, asistoval #64 Josef Bílek (0:3)
08:37 Po seknutí Horňáka, zahráli Gulls standardní situaci, ze které se nemílili.
08:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #5 Sebastian Bajgar, asistoval #64 Josef Bílek (0:2)
04:50 Zápas hodný play off divize, nasazení, bojovnost, agresivita, ani jeden tým nechce odevzdat body.
00:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #71 David Novák, asistoval #15 Jakub Matula (0:1)