1

0

3.

TROOPERS MAH Košér C - SHOOTERS BETA 5:4pn
branky: 11. Patrik Adámek, 32. David Mati, 39. Jakub Gregor, 41. Patrik Adámek, N David Mati - 6. Tomáš Heger, 30. Michal Bernát, 44. Jan Lehký, 44. Samuel Zeman; rozhodčí: Martin Kohoutek - Dominik Papp; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ott ? - David Hrubeš ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #88 Petr Rous , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS MAH Košér C hráč #3 Daniel Vindiš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #47 Martin Hlaváč , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS MAH Košér C hráč #10 David Mati a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #33 Michal Bernát , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS MAH Košér C hráč #34 Jakub Gregor , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:30 GÓL SHOOTERS BETA! 4:4
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #3 Samuel Zeman, asistoval #24 Jan Lehký (4:4)
43:04 GÓL SHOOTERS BETA! 4:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #11 Tomáš Palko (4:3)
42:55 Timeout SHOOTERS BETA
40:46 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 4:2
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #61 Václav Tesař (4:2)
38:30 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 3:2
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #34 Jakub Gregor, asistoval #20 Kryštof Bartek (3:2)
37:30 Vyloučen hráč #61 Václav Tesař družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za blokování florbalky
31:06 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 2:2
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #10 David Mati, asistoval #34 Jakub Gregor (2:2)
29:59 Vyloučen hráč #27 Tomáš Vaculík družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za sekání
29:00 GÓL SHOOTERS BETA! 1:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #33 Michal Bernát, asistoval #47 Martin Hlaváč (1:2)
14:29 Vyloučen hráč #88 Petr Rous družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za špatné střídání
10:40 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 1:1
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #34 Jakub Gregor (1:1)
05:08 GÓL SHOOTERS BETA! 0:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #46 Tomáš Heger bez asistence (0:1)