6:4
    Tomáš FORET
    ()

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - TJ SOKOL LETOVICE 6:4
branky: 7. Tomáš Foret, 8. David Novák, 16. Eduard Štěrbák, 19. Sebastian Bajgar, 35. Josef Bílek, 45. Tomáš Foret - 2. Petr Šterc, 2. Tadeáš Dvořák, 8. Petr Šterc, 40. Tadeáš Dvořák; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: David Laporčák ? - Lukáš Kořístek ?; po třetinách: 2:3, 2:0, 2:1
44:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #89 Tomáš Foret bez asistence (6:4)
44:16 Pán bez dresu dává gól do prázdné
42:44 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
39:38 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 5:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #11 Marek Řeháček (5:4)
39:38 Táda s pomocí prezidenta vymetá bránu, stav snížen na 4:5
38:48 Vyloučen hráč #41 Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání
36:22 Tričko pána bez dresu mění rapidně rychle barvu
34:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #5 Sebastian Bajgar (5:3)
34:30 Žalud prezidentovi, prezident Učňovi, Učeň.....přestřelil
31:58 Táda uklidňuje situaci
26:11 Gábor i v druhém zápase vypadá mírně zmateně
25:00 nic se neděje
18:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #5 Sebastian Bajgar, asistoval #9 Aleš Pokorný (4:3)
15:39 Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
15:39 Vyloučen hráč #21 Marek Jílek družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost
15:39 Mára Jílek: "to bylo tělo"
15:39 Mára Jílek se nám objevil na trestné lavici, řezník jeden
15:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #37 Eduard Štěrbák, asistoval #10 Břetislav Dančák (3:3)
15:16 Žalud vyhrává úvodní buly druhé třetiny, ale hned dostáváme gól
15:00 Letovice po 1. třetině vedou 3:2, to tu dlouho nebylo
10:27 Dobrá souhra mezi Mařasem, panem prezidentem a Žaludem, ale gólem nekončí
07:58 Kjtek se činil, 3:2
07:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #71 David Novák, asistoval #89 Tomáš Foret (2:3)
07:03 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:3
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #71 Petr Šterc, asistoval #83 Ondřej Kryštof (1:3)
07:03 Peťko si už připisuje druhou branku v utkání
06:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #71 David Novák (1:2)
06:39 Žalud podlehl dvojici Krtka a hráče bez dresu a je z toho gól:((
05:31 Goat Letovskeho B-týmu Lukáš Kořístek kryje jednu střelu za druhou
03:53 Žalud už podruhé zkouší točky, ale zatím bez úspěchu...
02:47 Domčis Meca zkouší dorážet prěd bránou, bohužel neúspěšně:(
01:40 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #95 Jan Gabarík (0:2)
01:40 Letovice si vytvářejí dvou gólový odstup
01:17 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #71 Petr Šterc, asistoval #11 Marek Řeháček (0:1)
00:01 Zahajovací lajna domácích je: Tadeáš Dvořák,Jan Gabarík, Marek Jílek v útoku,Ondřej Kocúr s Petrem "Pedrem" Pravcem v obraně, zápas odchytá fallunská hvězda Lukáš Kořístek
00:00 Vítáme čtenáře u 2. utkání domácích kde se utkají proti Gulliverům B, kteří jsou posíleni prvoligovými hráči jako jsou třeba David Novák nebo Matyáš Krupa, ale  pan Matula dezertoval