• 60 59:08
    4:8
    (Dufek)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:8
branky: 2. Jan Peška, 4. Radek Krajcigr, 32. Jakub Jirsa, 37. Jan Peška - 22. Radim Slunečko, 23. Daniel Maxa, 28. Mikuláš Komárek, 29. Ondřej Vošta, 40. Michal Podhráský, 42. Lukáš Kafka, 47. Tom Ondrušek, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 203; zásahy brankářů: Jan Dvořák 24 - Karel Hodík 11; po třetinách: 2:0, 2:5, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:41 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
59:09 Buly yvhrávají hosté.
59:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #85 Jakub Dufek (4:8)
58:36 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
58:05 Lípa znovu v šesti a přpravují se k zakončení.
57:21 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:21 Domácí rozehrávají v útočném rohu a jsou v šesti.
56:28 Netrefa sám před Dvořákem, ale branku ani domácího gólmana netrefuje.
55:32 Domácí rozehrávají ve lastním rohu a ihned se ženou do útoku, kde ale faulují.
54:44 Hosté rozehrávají kousek od poloviny hřiště.
53:46 Krajcigr střílí ze ssituace dva na jednoho, ale Hodík jeho střelu chytá.
53:17 Hosté roezhrávají na útočné polovině.
52:09 Lípa v útočných pozicích, ale bez zakončení na branku.
51:04 Hosté roezrhávají na útočné polovině, ale s míčkem se přesouvají na vlastní polovinu hřiště.
50:45 Na míčku je Jirsa a přihrává Slanému do útočného rohu, kde je faulován.
49:33 Mlejnek ve vlastním rohu faulován a tak domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
48:30 Slaný po přihrávace od Kopiče trefuje tyč.
46:55 Domácí si zahravjí druhou přesilovou hru, na míčku je Tichý a zatím si přihrává se Slaným.
46:54 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
46:12 Buly vyhrávají hosté.
46:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:7)
44:45 Domácí vyvíjejí neskutečný tlak do branky hostí.
44:05 Domácí rozehrávají v útočné polovině kousek od mantinelu.
43:09 Domácí znovu v útočných pozicích.
41:57 Domácí mají první přesilovou hru a mají šanci snížit brankový rozedíl tohoto utkání.
41:56 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
41:25 Po šesté brance vyhrávají buly domácí a míčku se ujímá Slaný.
41:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #95 Michal Podhráský (4:6)
40:51 Mlejnek získal míčke u vlastní branky a domácí se už přesouvají do útočných pozic.
40:01 První buly třtetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:16
39:15 Po páte brance hostí vyhrávají buly hosté.
39:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Michal Podhráský, asistoval #85 Jakub Dufek (4:5)
38:20 Výborný zákrok Dvořáka, svůj tým drží v tomto zápase opravdu výborně.
38:03 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
37:34 Dobrý zákrok Dvořáka, míček sbírá Tichý a vybíhá do útoku.
36:24 Po srovnávacím gólu Pešky vyhrávají buly domácí a míčku se ujímá Slaný.
36:05 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #29 Ondřej Kopič (4:4)
36:05 Štěrba přihrává Krajcigrovi na osu hřiště, ale jeho střela trefuje blok Bauera.
35:31 Domácí na míčku, Slaný přihrává Eklovi, který střílí z hranz velkého brankoviště.
34:25 Tichý ve vlastním rohu faulován, domácí již v útoku kde ztrácí míček Peška.
33:34 Hosté rozehrávají v útočném rohu, ale domácí se už ženou do útoku.
32:27 Domácí přichází v útočných pozicích o míček a hosté se už ženou do protiútoku.
31:38 Českolipští snižují brankový rozdíl a buly vyhrávají domácí.
31:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #88 Jaromír Ekl (3:4)
30:58 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #95 Michal Podhráský.
30:58 Po trestném střílení rozehrávají domácí ve vlastním rohu a ihned si připravují přesun do útočných pozic.
30:45 Peška před brankou vrací Krajcigrovi, který se ke střele nedostává.
30:19 Máme tu druhou komereční přestávku po které budou rozehrávat hosté ve vlastním rohu.
29:35 Slaný vybojoval míček a přihrává Eklovi.
29:00 Chodov nnavyšuje své vedení a buly vyhrávají domácí.
28:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #22 Matěj Netrefa (2:4)
28:21 Kopič rozehrává v útočném rohu přihrávkou na Štěrbu.
27:56 Chodov se ujímá vedení a buly vyhrávají domácí.
27:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:3)
27:09 Hsoté se ženou do útoku, který jim přerušuje Peška svým faulem.
26:15 Chodov rozehrává v útočném rohu, ale míček se od nich odráží mimo hřiště a tak rozehrává tým domích na vlastní polovině.
25:24 Na míčku je Vondráček a přihrává Mlejnkovi, který míček posouvá Staňkovi do útoku.
24:40 Štěrba z rohu hřiště přihrává Krajcigrovi, ketrý se ke střele nedostává.
23:54 Vavruška trefuje horní tyč branky Hodíka.
23:07 Domácí celek rozehrává na vlastní polovině, na míčku je Slaný a přihrává Pekárkovi.
22:09 Brankový stav je už srovnán a buly vyhrávají domácí, střelu Štěrby blokuje jeden z obránců hostí.
22:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:2)
21:43 Po první snižovací brance hostí vyhrávají buly hosté.
21:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #8 Marek Šmíd (2:1)
20:50 Krajcigr přihráva z poza bráný Peškovi a ten trefuje pouze Hodíka.
20:01 Prvni buly druhé třetiny vyhrávají domácí a ihned se ujímají útočných pozic.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:08 Domácí na míčku, snaží se dostat ještě do útočných pozic, od konce první třetiny nás dělí už jen 10 vteřín a tak domácí vyhrávají první třetinu poměrem 2:0.
18:19 Peška střílí z výjezdu nad branku Hodíka a tak hosté rozehrávají ve lastním rohu.
17:39 Krajcigr šel s Peškou proti jednomu obránci Chodova, ale k zakončení se ani jeden z nic nedostal.
16:39 Slaný svým blokem výborně zblokoval střelu Bauera do skoro prázdné branky domácích.
16:11 Vondráček přihrává do rohu Dzieržovi, který je faulován a tak domácí rozehrávají v útočném rohu.
15:12 Slaný výborně zachránil situaci 2 na jednoho a přihrává před branku hostí Pekárkovi.
14:36 Jirsa se rozebíhá a vrací míček do obrany Slanému.
13:58 Bauer probíhá přez Pešku a Chodov si už připravuje přechod do útoku.
12:31 Jsme již znovu ve hře, Bauer přihrává Ondruškovi ten mu míček vrací a Bauer zkouší dlouhou přihrávku před branku domácích, míček ale zachycuje domácí Tichý.
12:30 Nyní probíhá komereční přestávka, následně bude rozehrávat tým hostí na vlastní polovině kousek od mantinelu.
11:44 Dvořák vyhazuje na Pešku, který je faulován a domácí jsou již v plném počtu.
11:17 Neskutečný zákrok Dvořáka, celá hale skanduje jeho jméno.
10:43 Hosté rozehrávají v útočném rohu a připisují si první střelu za přesilovou hru.
09:58 Jen začala přesilovka hostí už jsou na míčku domácí a Tichý posílá míček do útoku Krajcigrovi.
09:55 Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
09:28 Hosté rozehrávají před střídačkou domácích, na míčku je Bauer.
08:32 Dzierža orzehrává v útočném rohu, Vondráček následně přihrává Mlejnkovi.
07:42 Krajcigr vybojoval míček a přihrává osamocenému Kopičovi před brankou Hodíka, který podržel v tuto chvíli svůj tým.
07:06 Stárek přihrává Slanému, ten běží přez půlku hřiště a přihrává do rohu Vavruškovi.
06:12 Hosté v útočných pozicích a od poloviny hřiště střílí Bauer.
05:18 Výborný zákrok domácí gólmana Dvořáka.
04:27 Jirsa střílí z poloviny hřiště, ale jeho střelu Hodik chytá do obou rokou.
03:31 Po druhé brance domácíh vyhrávají buly domácí a hosté se ihned pokouší získat míček na své čepele.
03:30 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (2:0)
03:20 Hosté rozehrávají u velkého brankoviště domácíh, ale trefují pouze blok a domácí za to trestají další brankou.
02:51 Krajcigr v útoku faulován, ale míček získali hosté.
02:02 Po krásné přihrávce přez celou šířku hřiště od Štěrby vstřelil první branku utkání domácí hráč Peška.
01:54 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:0)
01:39 Tichý rozehrává před vlastní brankou, v útoku už dává gól Peška.
00:45 Chodov v útočných pozicách, ale domácí získávají míček a ženou se do útoku.
00:01 Máme představené zahajovací sestavy obou týmů a první buly tohoto televizního utkání vyhrávají domácí, míčku se ujímá Stárek a přihrává Slanému.
00:00 Dobré odpoledne vážení florbaloví diváci, vítáme vás u dnešního textového online přenosu z Livesport Superligy, dnes je na programu televizní utkání mezi týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Českolipská sportovní hala se nám už naplnila a za malou chvilku vypukne televizní utkání. Přejeme krásný florbalový zážitek.