4:9
    Marek HOZMAN
    (Čelakovský)

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 4:9
branky: 23. Matouš Burian, 24. Jakub Hromada, 39. Filip Neklan, 56. Vojtěch Novotný - 10. Matěj Havlas, 13. Martin Čermák, 18. Marek Beneš, 20. Ondřej Němeček, 37. Martin Šindelář, 43. David Šimek, 48. Matěj Havlas, 54. Jonáš Kreysa, 60. Marek Hozman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 280; zásahy brankářů: Daniel Körber 16 - Lukáš Kříž 13; po třetinách: 0:4, 3:1, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 2:6
59:36 GÓL Tatran Střešovice! 4:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Marek Hozman, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:9)
56:28 Timeout BLACK ANGELS
56:28 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:28 Tomáš Hanák dostává dvě minuty za nedovolenou vzdálenost
55:55 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #17 Matouš Burian (4:8)
53:12 GÓL Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #32 Martin Čermák (3:8)
53:12 Tatran využívá přesilovou hru a odskakuje do vedení 8:3
51:52 Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
50:13 Sůva se obtočil kolem obránce Tatranu a zkusil vystřelit. Jeho střelu ale Kříž chytá
47:25 GÓL Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (3:7)
47:25 Havlas trefuje krásně na vzdálenější tyč a Tatran vede 7:3
46:38 Burian teď obehrál asi 4 hráče Tatranu
45:48 Hanák v šanci, ale jeho střela byla zblokována
42:33 GÓL Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #25 Pavel Sládeček (3:6)
42:33 První gól v této třetině střílí David Šimek
40:01 První buly v této třetině vyhrává Tatran
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:59 Tato třetina patřila hlavně domácím, kteří dokázali vstřelit několik gólů. V této třetině bylo také hodně vyloučení.
38:34 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
38:15 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #93 Radek Hanák (3:5)
37:33 Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:33 Kreysa dostává podruhé v tomto utkání trest na dvě minuty. Tentokráte za nedovolené vrážení
36:46 GÓL Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (2:5)
23:01 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #69 Filip Neklan (2:4)
23:01 A máme zde další gól domácích. Prosadil se kapitán Jakub Hromada
22:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #16 Vojtěch Novotný (1:4)
22:08 A máme zde první branku domácích. Prosazuje se Matouš Burian po nahrávce Vojtěcha Novotného
21:03 Havlas v obrovské šanci přestřeluje
20:01 První buly v této třetině vyhrává Tatran
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:59 Pvní třetina skončila poměrem 0:4. Tatran těží hlavně díky zkušeným hráčům a také díky vysoké produktivitě. Domácí měli ovšem také mnoho příležitostí ke vstřelení gólu, ale Kříž je zatím k nepřekonání
19:16 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #23 David Šimek (0:4)
19:16 Tatran využívá přesilovou hru. Prosadil se Ondřej Němeček
18:00 Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
17:44 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (0:3)
16:33 Boček prošel okolo obránců Tatranu, ale jeho střela mířila daleko nad branku Kříže.
12:46 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #25 Pavel Sládeček (0:2)
12:46 Tatran ukořistil míček na vlastní polovině a z následné šance se dokázal prosadit Čermák
12:19 Tatran zatím brání úspěšně a nepouští domácí do šancí.
11:23 Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:05 Kreysova nebezpečná střela pouze do připraveného brankáře domácích
09:24 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (0:1)
09:24 Tatran se ujímá vedení. Prosadil se Matěj Havlas. Asistoval mu Marek Beneš. Gol padl po křížné přihrávce do odkryté branky.
06:42 Sůva v situaci dva na jednoho zvolil střelbu. Kříž jeho pokus chytá.
04:06 Jakub Boček se ocitl ve velké šanci, ale jeho pokus byl zblokován.
02:24 Během prvních minut jsme mohli vidět mnoho osobních soubojů na obou stranách.
01:18 V úvodu jsou zatím aktivnější domácí.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrává tým Black Angels.
00:00 Vážení florbaloví diváci. Zdravíme vás u dnešního zápasu mezi domácími  Black Angels a týmem hostí Tatran Střešovice.