6:9
    Tomáš GÄRTNER
    (Gärtner)

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:9
branky: 14. Šimon Stránský, 17. Šimon Stránský, 18. Adam Balatka, 24. Prokop Ferdan, 52. Vojtěch Wiener, 58. Filip Smutný - 10. Ondřej Plíhal, 19. Vojtěch Máca, 29. Štěpán Švejda, 39. Vojtěch Klápa, 42. Petr Hartman, 46. Ivan Pergler, 51. Vojtěch Klápa, 55. Vojtěch Klápa, 60. Tomáš Gärtner; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 135; zásahy brankářů: Daniel Műck 16 - Roberts Blumbergs 16; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:5
60:00 Ohlasy domácích: zde a zde Ohlasy hostů: zde a zde
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
60:00 Máme konec utkání! Konečný stav Liberec, Vinohrady ... 6:9.
59:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Tomáš Gärtner, asistoval #74 Daniel Gärtner (6:9)
59:18 Gärtner navyšuje na 6:9, Vinohrady střílí do prázdné brány.
58:00 Poslední 2 minuty základní hrací doby a atmosféra houstne. Domácí se snaží prosadit, hrají v 6.
57:16 GÓL FBC Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #55 Prokop Ferdan (6:8)
57:16 Ferdan nahrál Smutnýmu a ten střelil branku! Stav utkání 6:8.
56:30 Wiener měl šanci, kterou neproměnil, brankář si s pokusem poradil.
55:37 Vyloučen hráč #96 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
55:37 Za nedovolenou vzdálenost dostává Cuda 2 minuty a domáci si zahrají přesilovou hru.
54:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #37 Štěpán Švejda (5:8)
54:32 Na 5:8 navyšuje Klápa, který byl sám před brankářem. Potrestal chyb obrany a Vinohrady navyšují náskok.
54:00 Zbývá posledních 6 minut základní hrací doby.
52:55 Akci 3 na 3 Vinohrady nevyužily. Rozehrává Liberec a postupuje do útočné půlky.
51:39 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener bez asistence (5:7)
51:39 Wiener snižuje na 5:7 v čase 51:39. Branka padla bez asistence.
50:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #24 Petr Hartman (4:7)
50:31 V čase 50:31 navyšuje Klápa na 4:7. Vinohrady využili přesilové hry.
48:59 Vyloučen hráč #15 Jakub Mádlo družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
48:59 Jakub Mádlo dostává 2 minuty za sekání. Vinohrady si zahrají přesilovou hru.
48:13 Hosté mají výhodu a hrají v 6 hráčích.
46:50 Faksa prokličkoval mezi útočníky a pomohl Liberci se udržet v útočné půlce.
46:10 Tlak hostů sílí.
45:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #11 Ondřej Plíhal (4:6)
45:11 Čas 45:11 hosté navyšuji kombinací Plíhal, Pergler na 4:6
44:40 Domácí publikum povzbuzuje Liberec. Ten se drží v útočné půlce.
43:10 Vinohray využívají chyb Liberce a dostávají se častěji k míčku.
41:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #89 Vojtěch Klápa (4:5)
41:57 Hartman využil přesilové hry a navyšuje na 4:5.
41:41 Vyloučen hráč #86 Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:02 Hosté neproměnili šanci, a brankář Liberce si přispisuje zákrok.
40:00 Začíná 3. třetina utkání, stav 4:4.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:55 Smutný se pokusil o střelu, ta ale skončila v obránci Vinohrad.
38:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #10 Erich Kellermann (4:4)
38:42 V čase 18:42 2. třetiny vyrovnávají hosté na 4:4, Klápa se prosadil díky přesné střele.
37:35 Šanci hostů zmařil Faksa a Liberec se dostává do protiútoku.
36:00 Domácí navyšují tlak v útočné půlce.
35:05 Kužel rozehrává z půlky a hosté jsou v útočné půlce.
34:09 Rychlost hry se stále navyšuje, domácí i hosté se dostávají do šancí.
32:48 Dnešní utkání sleduje v hale Dukla Liberec 135 diváků!
32:18 Domácí se díky kombinací dostávají do šancí.
31:18 Rychlé nahrávky pomáhají hostům k přechodu do útočné půlky.
30:32 Vinohrady rozehrávají v rohu domácích, Liberec využil chybné rozehrávky a dostává se do útoku.
28:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #10 Erich Kellermann (4:3)
28:56 Švejda snižuje stav na 4:3.
28:40 Brankář Vinohradů odráží pokusy Liberce.
27:54 Liberec rozehrává v útočné půlce.
27:03 Stránský se vrací do hry a opět se hraje 5 na 5. Hosté nevyužili přesilové hry.
26:00 Přesilová hra hostů v útočném pásmu nabízí šance.
25:03 Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
25:03 V čase 25:03 Šimon Stránský dostává trest 2 minuty za blokování florbalové hole.
23:45 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #24 Tomáš Dlesk (4:2)
23:45 V čase 3:45 2. třetiny navyšuje na 4:2 Prokop Ferdan.
23:19 Hosté stále drží míček a postupně se posouvají blíže k brankovišti domácího týmu.
20:19 Vinohrady se dostávají díky přečíslení do šancí.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
20:00 Konec 1. třetiny a stav 3:2. Nádherný úvod z obou stran.
19:55 Rychlá hra stále pokračuje a máme šance na obou stranách.
18:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #37 Štěpán Švejda (3:2)
18:08 Neuvěřitelná 1. třetina. Vinohrady snižují na 3:2. Gól Máca, asistence Švejda.
17:08 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #94 Jakub Faksa (3:1)
17:08 Balatka s Faksou navyšují na 3:1.
16:18 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:1)
16:18 Máme tu další gól! Stránský svým 2. gólem v utkání navyšuje na 2:1. Krásná kombinace pomohla Liberci.
15:05 Kvalitní obrana hostů zavařuje domácímu týmu.
13:14 GÓL FBC Liberec! 1:1
13:14 Máme tu gól ze strany Liberce, Stránský se prosadil a vyrovnává na 1:1.
12:35 Domácí zvyšují nasazení v útočné půlce a hosté jsou pod tlakem.
11:25 Akce hostů 3 na 2, gólman Liberce svůj tým podržel a Liberec se záhy dostal do útoku.
09:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #44 Radek Kužel (0:1)
09:21 Hosté otvírají 1. branku utkání a vedou 1:0, gól Plíhal, asistence Kužel.
08:50 Faksa pomohl týmu k udržení útočné půlky.
07:10 Chybné rozehrání hostů a Liberec využívá rozehrávky a dostává se k míčku.
07:05 Vyrovnaná hra při hře 5 na 5. Tlak hostů narůstá.
05:54 Liberec využívá chyb při vyhazování obrany a stále se drží na útočné půlce. Hosté jsou v plném počtu.
04:00 Domácí hrají přesilovou hru, při které se dostávájí do šancí.
03:47 Vyloučen hráč #74 Daniel Gärtner družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
03:00 Rychlá hra z obou stran, vysoké nasazení při,při kterém zlomil hůl hráč z domácího týmu.
02:00 Tlak hostů narůstá a střílí ze všech pozic.
00:54 Domácí tým využil domácího prostředí a dostává se do šancí.
00:00 Žačalo utkání v čase 15:00.
00:00 Nástup obou týmů na hrací plochu.
00:00 Za 15 minut nám začíná 22. kolo Superligy ve florbale.