2

1

5.

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:7pn
branky: 15. Jakub Mádlo, 24. Filip Smutný, 36. Jan Šoltys, 38. Vojtěch Wiener, 42. Vojtěch Wiener, 53. Šimon Stránský, 59. Vojtěch Wiener, N Prokop Ferdan - 6. Matěj Netrefa, 26. Radim Slunečko, 29. Marek Matoušek, 34. Antonín Votava, 35. Marek Vávra, 41. Tom Ondrušek, 60. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 436; zásahy brankářů: Daniel Műck 17 - Karel Hodík 11; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:2, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan a vstřelil rozhodující gól (8:7).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Mikuláš Komárek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #28 Šimon Stránský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Marek Vávra , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #73 Vojtěch Wiener , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ohlasy trenérů najdete zde a zde. Ohlasy nejlepších hráčů najdete zde a zde.
65:00 Střely celkem: Liberec - 18 , Chodov - 24
65:00 Nejlepší hráči dnešního záapsu: Liberec - Jan Šoltys , Chodov - JIří Bauer
65:00 Střely v prodloužení: 0:3
64:59 A je konec..rozhodnou budou muset nájezdy.
64:20 Libeerec se na míčku dlouho neohřál.
64:05 Po dlouhé době na míčku Liberec.
62:22 Celá liberecká Dukla fandí a skanduje Liberec.
61:57 Liberec se dokázal ubránit. Začíná hra 4 na 4.
61:23 Mück dokázal vytasit skvělý zákrok.
60:01 Chodov jde do prodlooužení o jednoho hráče na víc.
60:00 Ohlasy z utkání najdete zde a zde.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:56 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:56 Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
59:56 Nepříjemnosti pro Liberec.
59:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #26 Tomáš Sýkora (7:7)
59:47 Komárkovi se podařilo vyrovnat..
59:00 Chodov v šesti.
58:53 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #28 Šimon Stránský (7:6)
58:53 Wiener to dokázal krásně trefit.
57:44 Liberec nevyužil početní výhodu.
55:43 Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:43 Kopecký vybojoval přesilovou hru pro domácí.
53:50 Domácí kapitán svojí střelou z výjezdu trefuje pouze tělo hostujícího brankáře.
52:29 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #15 Jakub Mádlo (6:6)
52:29 A máme vyrovnáno! Sránský svojí střelou od mantinelu dokázal míček s pomocí chodovského hríče dostat za záda Hodíka.
50:38 Mück vyráží další chodovskou šanci.
49:20 Mádlo nesrovnal ideálně mířidla.
48:50 Macháč sám před Hodíkem neuspěl.
46:40 Hodík se skvěle sthl přesunout a zabrínil Mádlovi ve srovnání skóre.
45:40 Stránský v gólové situaci neuspěl. Následné přečíslení Chodova nebylo využito.
43:20 Diváci v hale ženou domácí tým a vidí hru nahoru - dolu.
41:28 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (5:6)
41:28 Nedáš - dostaneš. Chodov natřelil tyč v jasné gólové situaci, Liberec si vzal míček a dokázal z protiútoku skórovat.
40:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #65 Jiří Bauer (4:6)
40:39 Znovu branka na bližší tyčku.
40:01 Třetí třetina je tu a na míčku opět Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:20 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:41 Kapitán domácích střílí nad bránu Hodíka.
38:15 Další šance Liberce.
37:14 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener z trestného střílení (4:5)
37:14 Jeden na jednoho, Wiener dokázal proměnit s klidem trestné střílení.
36:00 Dnešní televizní zápas se přošlo podívat 436 diváků.
35:10 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:5)
35:10 Šoltys se jako obránce dokázal prosadit v brankovém prostoru hostí.
34:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:5)
34:31 I hosté dokázali proměnit.
34:10 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:10 Přesilovu hru si zahrají i hosté.
33:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #14 Ondřej Vošta (2:4)
33:40 Votava trefuje zcela prázdnou bránu.
31:31 Chodovský pokus mířil nad domácí branku.
28:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:3)
28:42 Matoušek dokázal nasměrovat míček správným směrem.
27:20 Liberec měl velmi blízko ke vstřelení další branky, míček proplul těsně vedle tyčky.
25:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #85 Jakub Dufek (2:2)
25:21 Slunečko trefuje místečko mezi Mückem a tyčí.
24:20 Hodík nohou zneškodnil Stránského střelu.
23:26 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #7 Jakub Kárník (2:1)
23:26 Smutný se vydal na cestu přes hřiště a trefuje se nad levé rameno hostujícího brankáře.
21:40 Liberecká obrana zablkovala šanci hostů.
20:01 Druhá třetina začala a míček má na svých hokejkách Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:45 Závěr třetiny je poklidný.
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:15 Na míčku hosté.
15:35 Tvrdá a nepřesná střela Bauera z půlky hřiště.
14:24 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (1:1)
14:24 Využitá přesilová hra. Wiener našel samotného Mádla před bránou a ten se přečsně trefuje.
14:03 Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
14:03 První přesilová hra v dnešním zápase, ve výhodě jsou domácí.
12:52 Práve probíhá komerční přestávka, oba dva týmy využily čas k poradě.
12:14 Bauer v další chodovské šanci.
10:15 Ferdan ve velké šanci minul odkrytou bránu.
07:35 Dleskova střela z půlky hřiště skončila zablokovaná chodovským obráncem.
05:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Matěj Netrefa, asistoval #19 Radim Slunečko (0:1)
05:18 Netrefa se trefuje po zemi na bližší tyč.
04:45 Ferdan odpinkl míček pouze na druhou polovinu hřiště.
03:10 Drobný foul domácích, hosté rozehrávají z rohu.
01:09 Šance Chodova na vstřelení brzkého gólu v zápase byla zmařena Mückem.
00:01 Televizní utkání začalo a míček mají na své straně hosté.