6:9
    Milan TOMAŠÍK
    (Krebner)

BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:9
branky: 7. Filip Neklan, 28. Matouš Burian, 29. Matouš Burian, 37. Matouš Burian, 44. Jakub Renčín, 53. Matěj Boček - 9. Matěj Pěnička, 18. Jan Natov, 20. Matěj Pěnička, 20. Jan Natov, 24. Michal Sládek, 31. Daniel Šebek, 35. Patrik Suchánek, 56. Jan Zoufalý, 57. Milan Tomašík; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Daniel Körber 25 - Lukáš Bauer 11; po třetinách: 1:4, 3:3, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
58:51 Doležal skóruje, ale za použití vysoké hole, gól proto neplatí.
56:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #66 Matyáš Krebner (6:9)
56:53 Körber se už vracel do brány, střelu Tomašíka ale nestihl chytit.
55:40 Timeout BLACK ANGELS
55:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #13 Jakub Seibert (6:8)
55:40 Boleslavská mladá lajna dokázala po dlouhé době prolomit obranu Black Angels, prosazuje se Zoufalý.
55:20 Körber vyjel proti Tokošově střele a v klidu chytil míček.
52:04 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #11 Tomáš Straka (6:7)
52:04 Straka nahodil míček na Bauera, který ho vyrazil před sebe. Tam čekal Matěj Boček, který neváhal a doklepl balonek za záda reprezentačního brankáře.
47:42 Protiútoku domácích chybělo pouze přesné zakončení, když Ludvík jen přestřelil Bauerovu branku.
43:26 GÓL BLACK ANGELS! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #17 Matouš Burian (5:7)
43:26 Burian se nejdřív pokusil překonat Bauera sám, balonek ale brankář hostí vyrazil za sebe. Burian míček pak dohnal, vrátil míček do ohně, kde čekal Renčín, který zakončil přesně.
41:29 Vyloučen hráč #43 Michal Sládek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
41:29 Při rozehrávce hostů u střídačky domácích Blaci střídali, což naštvalo Sládka, který tak strčil do Čáslavy. Sedne si proto na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.
40:01 První buly třetiny opět pro Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
36:31 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #46 Jan Bauman (4:7)
36:31 Bauman nejprve naoko pokazil standartní situaci domácích, nějakým způsobem ale poté dostal míček na Buriana, který tím zkompletoval hattrick.
34:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #43 Michal Sládek (3:7)
34:54 Bauman byl postaven dobře připraven zblokovat Suchánkovu střelu po krosovce, míček ale prosvištěl kolem něj do Körberovy branky.
33:16 Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
33:16 Po dlouhém odloženém vyloučení, kdy Boleslav zatočila hlavy všem účastníkům tohoto utkání, Körber konečně polapil míček.
30:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #43 Michal Sládek (3:6)
30:11 Už to vypadalo, že se domácí nadechují ke srovnání, Šebek je ale vrací do reality.
28:42 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #9 Marek Fryš (3:5)
28:42 Gruber dokázal přerušit přihrávku Fryše, balonek se pro něj nešťastně ale odrazil k volnému Burianovi, který se tak podruhé ve stejné přesilovce prosazuje.
27:50 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #71 Jakub Boček (2:5)
27:50 Burian se dokázal vymotat v předbrankovém prostoru a správně zakončit. Navíc ho přitom obránce Boleslavi sekl a tak Pěnička zůstává na trestné lavici.
27:30 Vyloučen hráč #41 Matěj Pěnička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
26:47 Körber zdrhá z branky, brzy se bude pískat první vyloučení zápasu.
24:57 Tomašík z odkryté branky trefuje pouze břevno.
23:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #3 Daniel Šebek (1:5)
23:34 Sládek napoprvé Baumana s Körberem neprostřelil, dokázal se však k odskočivšímu balonku dostat nejdříve a sám ho do branky dorazit.
21:46 Jakub Boček Bauera neprostřelil.
21:24 Pěnička tentokrát jen do tyče.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrála Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (1:4)
19:14 Hosté jsou na koni... krosovou přihrávkou Tomašík našel Natova, který nedal Körberovi šanci.
19:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #58 Filip Zakonov (1:3)
19:05 Pěnička natáhl z levé strany hřiště a obranný blok nestihl být dostatečně blízko.
17:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #82 Adam Hemerka (1:2)
17:26 Domácí zahodili příležitost nebezpečné standartní situace, čehož naopak využila Boleslav rychlým protiútokem.
16:07 Ludvík potvrdil obrannou důslednost domácích poctivým blokem.
09:20 Körber dlouhým výhozem těsně překonal dva obránce, Čáslava pak vzdušná balonek pouze přestřelil.
08:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #20 Martin Tokoš (1:1)
08:32 Pěnička z dálky dokázal prostřelit řadu obránců i brankáře a může s hosty slavit srovnání.
08:11 Körber správně vytušil přihrávku v situaci 2 na 1 a dokázal tak udělat velmi pohledný zákrok nohou.
06:56 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #99 Jakub Renčín (1:0)
06:56 Při srážce dvou hráčů Boleslavská obrana lehce zamrzla. Neklan si tak dokáza najít volné místo na středu hřiště, kam mu Renčín poslal přihrávku. Do odkryté brány už dokázal bez problému zavěsit první gól utkání.
05:48 Hanák se dostal do úniku, první šanci domácích ale Bauer vychytal.
05:14 Körber při tygřím skoku dokázal nechat jednu nohu přilepenou na zemi a vychytal tak fikanou střelu do jeho protipohybu.
02:09 Neklan zblokoval Tomašíkovu sřelu, Körber by se přesunout nestihl.
01:00 První střelu zápasu vyslal Gruber, Körber jen vyráží.
00:01 Úvodní vhazování zápasu pro Boleslav.
00:00 V posledním zápase základní části ještě oba týmy hrají o lepší umístění do play-off. Boleslav s případnou výhrou může přeskočit Vítkovice v celkové tabulce, pokud rytíři z Ostravy padnou na půdě Chodova. Blaci jsou v situaci, kdy mohou ztratit sedmou příčku ve prospěch FBC Ostrava, která se bude snažit v České Lípě vyhrát za tři body.
00:00 Přestože tým Mladé Boleslavi je plný hvězd současného českého florbalu, zápasy s Black Angels hrají tradičně velmi vyrovnaně. Z posledních tří zápasů dvakrát vyhráli jen o dva góly (6:4) a jednou jen o jeden (6:5 po prodloužení).
00:00 Dámy a pánové, vítejte na 26. kole Livesport Superligy. Domácí BLACK ANGELS hostí Předvýběr.CZ Florbal MB.