60
  • 60 59:23
    Kobylisy

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal TJ Kobylisy 5:6
branky: 15. Ondřej Kopta, 35. Matěj Martinovský, 38. Jaroslav Rybka, 48. Lukáš Kaprhál, 54. Ondřej Kopta - 16. Lukáš Panenka, 17. Jan Hrdlička, 42. Jakub Zíka, 49. Lukáš Panenka, 54. Ondřej Kočí, 57. Jan Hrdlička; rozhodčí: Josef Heřmánek - David Scholz; vyloučení: 2 + Jan Kopýtko 4:5; využití: 3:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 28 - Marek Paleček 34; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:4
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Minule jsem psal, pomalu se nám vytrácí z florbalu fair-play. Dnes bych měl napsat, už se definitivně vytratilo :( škoda, že tu nebyl Míša Kučera, aby se poučil. Díky všem aktérům utkání, i těm na straně soupeře, kteří si dnes mouhou stoupnout před zrcadlo a říci si, dnes jsem sice udělal pár chyb, nedal vyložené šance, ale hrál jsem na max a fair - play. Díky.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní utkání bylo velmi vyhrocené. Domácí si velmi pomáhali fauly, který skončili dvěma zraněnýna hráčema. Děkuji všem
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:23 Timeout Florbal TJ Kobylisy
57:55 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
56:53 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost
56:53 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
56:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (5:6)
56:31 Hosté překlápějí vedení na svou stranu.
55:19 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
53:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #47 Lukáš Panenka (5:5)
53:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (5:4)
50:37 Nikdo teď nevypustí žadný souboj.
48:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka bez asistence (4:4)
48:17 Hra se teď často přerušuje.
47:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #99 Tomáš Kolodziej (4:3)
45:24 Hra je poměrně vyrovnaná.
41:15 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
37:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #68 Martin Dvořák (3:2)
34:43 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Matěj Martinovský, asistoval #72 Ondřej Kopta (2:2)
33:42 Vyloučen hráč #14 Filip Janeba družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
31:19 Vybíral teď podržel svůj tým.
29:16 Litvínov i přes velký tlak svou přesilovku nevyužil.
28:12 Litvínov zamknul soupeře v útočném pásmu.
27:00 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
26:40 Gól,který není Litvínovu uznán pro postavení hráče v brankovišti.
23:50 Litvínov  v posledních minutách velmi aktivní.
22:16 Rybkův střelecký pokus končí mimo.
21:33 Zatím se hraje ve vysokém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
16:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
16:37 Vyloučen hráč #5 Matěj Martinovský družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
15:46 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:1)
15:08 Nebezpečná střela hostů.
14:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
13:51 Vyloučen hráč #8 Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:10 Kratochvíl promáchl před prázdnou bránou.
12:10 Rybka zablokován.
11:00 Protútok domácích zakončen střelou do masky hostujícího brankáře.
09:38 Kratochvíl na hraně brankoviště tečoval střelu Krejčího z poloviny. Stav stále 0:0
08:35 Šance jsou na obou stranách,zatím bez vstřelené branky.
06:15 Libecait trefuje prostředek branky.
05:30 Litvínov přečkal oslabení bez inkasovaného gólu.
03:30 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
03:30 Rybka nešťastně došvihnul, trefil Pozlera do obličeje a teče krev.
02:09 Litvínov zatím aktivnější a už měl 3 ne tutovky, ale zajímavé šance.
01:31 První šance domácích zakončena nepřesně.