3

2

6.

Viking TJ Kobylisy - FBC FAT PIPE Vipers Most 5:4pn
branky: 26. Mark McIntosh, 26. Jakub Holas, 38. Mark McIntosh, 44. Jáchym Kymla, N Jakub Holas - 4. Karel Bednář, 9. Jan Červenka, 14. Michal Varšáni, 30. Michal Varšáni; rozhodčí: Jan Čermák - Jakub Lukeš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Daniel Molčan 23 - Adam Semsch 19; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #54 Jakub Holas a vstřelil rozhodující gól (5:4).
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #8 Vojtěch Vorlíček , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #48 Jáchym Kymla , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #17 Tadeáš Rychetský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #32 Michal Varšáni , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #41 Jan Červenka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #17 Tadeáš Rychetský a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #71 Jan Braniš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #54 Jakub Holas , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #41 Jan Červenka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #48 Jáchym Kymla a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #32 Michal Varšáni a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
43:04 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #63 Alice Jirásková (4:4)
37:24 Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
37:24 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #87 Matěj Hubička (3:4)
34:49 Vyloučen hráč #85 Jakub Čekel družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. části: 8:12
29:27 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 2:4
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (2:4)
26:12 Vyloučen hráč #71 Jan Braniš družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za hrubost
25:49 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas, asistoval #42 Daniel Molčan (2:3)
25:09 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:3)
23:48 Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 6:8
13:20 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 0:3
10:59 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
08:14 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 0:2
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #11 Karel Bednář (0:2)
03:15 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 0:1
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #32 Michal Varšáni (0:1)