59
  • 59 58:34
    Sparta

Prague Tigers Nehvizdy - ACEMA Sparta Praha 5:3
branky: 5. Irena Skalová, 5. Alena Urbanová, 9. Eliška Mrázková, 10. Eliška Mrázková, 27. Eliška Dvořáková - 8. Lucie Zemanová, 11. Klara Zajc, 21. Viola Kratochvílová; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaromír Péc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Karolína Červová 23 - Kateřina Pokorná 16; po třetinách: 4:2, 1:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Ze začátku utkání nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do zápasového tempa. Od půlky první třetiny jsme hru vyrovnali a bojovali až do konce zápasu.
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Ukončena základní část. Dáme krátké volno a začnemese chystat na vrchol sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 3:6
59:30 Horáková zkouší vyhodit, trefuje soupeřky rameno a Sparta znovu zkouší v šesti.
59:22 Sparta udržuje závěrečný tlak.
58:34 Timeout ACEMA Sparta Praha
56:10 Další standartka z velkého brankoviště končí v rohu (asi podle tabulky?)
56:06 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
56:05 Němcová střílí z půlky. Pak najednou standartka domácích z brankoviště. Mrázkové střelu chytá pokorná. Timeout Tigers.
51:40 Střelu Hamerníkové nabírá Dvořáková a odráží ji do rohu.
51:15 Zemanová si sbíhá na střelu ze standartky z útočného rohu - míjí branku o 3 metry.
51:00 Červová výborný zákrok nohou.
48:25 Tigers teď dobývaly branku soupeře, Pokorná drží Spartu bez dalšího gólu.
47:10 Pecinová mohla být slavná, přes Červovou ale neprošla.
46:55 Sparta se teď asi minutu a půl drží na útočné polovině a snaží se z toho těžit. Zatím Tygřice vzdorují.
44:00 Hamerníková střílí z chomáče tří soupeřek, golmanka hostů pozorná.
43:13 Němcová nepropálila Zemanovou, málem z toho bylo přečíslení 2 na 1. Místo toho obě končí na zemi.
42:33 Rozehrávka z vlastní poloviny se sparťanské obránkyni nepovedla, ani Červená nečekala, že by mohla trefit její florbalku.
42:00 Chvátalová s Mrázkovou se pokusily navýšit skóre, obě neúspěšné. Na druhé straně protiútok Sparty - taky z toho nic nebylo.
40:33 Horáková na Němcovou: "hlavně mi to nedávej"...a jde radši střídat :D
40:01 První buly ve třetí třetině pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:41 Sparta nakonec zaútočila, balonek ale slečně ve žlutém sklouzl z čepele.
39:16 Chvátalová vypichuje přihrávku soupeřek a poslední minutu chtějí být na balonku Tigers.
37:24 Mrázková nádherně nabízí balonek Chvátalové, která šla sama na branku. Pozorná golmanka hostí ale nájezdu odolává.
36:28 Zajímavost: Prague Tigers vynikají nejpočetnějším realizačním týmem v lize. No, doufejme, že se co nejdříve přetvoří na další lajnu...
35:44 Horáková si narazila o protihráčky a pokračuje v rozehrávce.
35:30 Lob Sparty z půlky chytá Červová vestoje. U toho se soupeřka posadila do brankoviště.
33:45 Hamerníková zkouší z dlouhého oblouku po standartce, branku Sparty míjí o kousíček.
30:25 Oprava - Nikola Červená se vrací na hřiště i mimo přesilovku. Vítej!
29:53 Sparta nevyužila přečíslení 3 na 0.
29:00 Hamerníková dvěma pokusy trefuje nejdříve Skalovou, pak golmanku.
28:32 Nikouš nastupuje do utkání na první přesilovku domácích. Zatím se nic závratného nestalo.
27:26 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
26:57 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (5:3)
26:40 Tyllerová minula skákající balonek na brankovišti.
25:02 Němcová s balonkem přeběhla přes půl hřiště a posílá skákavý pozdrav golmance soupeřek. Ta ale nakonec chytá.
25:00 Tigers se nepovedla standartka na půlce, Zemanová z toho málem vytěžila vyrovnávací gól. Blafáček jí ale nevyšel asi jak chtěla..
23:58 Červová po pozorném zákroku vyhazuje do protihráčky....tak napodruhé radši rozehrává odzadu.
22:24 Němcová se podívala na Zajc a ta se skácela k zemi. Máme tu první zásah zdravotníka, ale věříme, že kotník bude v pořádku :(
21:45 Dvorářková v šanci, o centimetry míjí prázdnou bránu.
20:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová bez asistence (4:3)
20:55 Kratochvílová odhadla přihrávku do středu, uloupila balonek, přeběhla hřiště a trefuje se Červové mezi nohy.
20:30 Tigers pokračují ve své klidné hře.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny tak nějak pro obě strany, balonek se nakonec dostal k domácím.
20:00 Střely v 1. části: 13:14
19:50 Horáková si přehodila balonek do otočky na bekhend a obalamutila tim všecky soupeřky.
17:40 Červová vyhazuje daleko na Mrázkovou, která si řekla o brejk. Sparťanky se k ní ale sletěly jak vosy po medu, tak radši balonek vrací dozadu.
14:57 Chvátalová střílí....3 metry vedle
13:27 Němcová pěkný blok, až jí všicni zatleskali
12:50 Němcová prudkou střelou o milimetry míjí víko.
10:55 Sparta se znovu několika střelami a dorážkami snažila překonat Červovou, ta ale všechno odvrací.
10:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Klara Zajc, asistoval #73 Eliška Vrzalová (4:2)
10:00 Bogdanová teď prokličkovala mezi všema hráčkama na hřišti, její střelu Červová vyráží.
09:19 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #9 Petra Němcová (4:1)
09:19 Po zmatku nad brankovištěm Mrázková několikátou dorážkou dopravila balonek do branky Sparty.
08:40 Voštiarová byla nucena násilně odevzdat balonek, naštěstí Sparta nevyužila přečíslení 2 na 1.
08:00 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:1
08:00 Mrázková oloupala soupeřku u mantinelu a po dlooooouhém výběhu dostává Tygřice znovu do dvoubrankového vedení!
07:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #44 Kristýna Novotná (2:1)
07:21 Druhý pokus Zemanové cinkl o tyčku a končí za zády Červové. Sparta snižuje na 2:1.
06:55 Zemanová v rychlém protiútoku, její střela od mantinelu ale končí mimo.
06:37 Sparta teď zkusila zatlačit na útočné polovině, po pár střelách se hra přesouvá na druhou stranu.
05:54 Hamerníková ukořistila sparťanskou lobovou rozehrávku a balonek se zase vrací na florbalky Tigers.
05:08 Aby se neřeklo, Červová si sáhla na kutálející balonek a domácí jdou znovu rozehrávat.
04:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #3 Alena Urbanová, asistoval #85 Eliška Horáková (2:0)
04:38 Horáková nádherně našla Urbanovou, která po krosové přihrávce zametá nad ležící golmanku!
04:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #83 Irena Skalová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:0)
04:00 Dvořáková nahrála sama sobě do útočného rohu a byla z toho gólová kombinace!
03:28 Sparta teď ukořistila míček a několika střelami se pokusila otevřít skóre.
03:00 Zatím se nic převratného neděje. Tygřice s rozehrávkou nespěchají a snaží se držet co nejvíce na balonku.
00:01 Úvodní buly pro Spartu, teď se ale na míčku drží Tigers.
00:00 Vítáme všechny příznivce florbalu u textového přenosu posledního kola základní části 1. ligy žen. Ačkoli dnes trávíme večer na Barrandově, tentokrát tady domácí Prague Tigers vyzvou soupeřky ze Sparty.