1

2

5.

Prague Tigers - Florbal Primátor Náchod 5:6pn
branky: 19. Dominik Šimáně, 26. Thomas Heřmanský, 44. Šimon Masár, 53. Dominik Šimáně, 55. Adam Novák - 33. Václav Grulich, 36. Ondřej Macháček, 37. David Špaček, 40. David Špaček, 49. David Špaček, N David Špaček; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 15 - Vlastimil Skalický 22; po třetinách: 1:0, 1:4, 3:1, 0:0
Komentář domácích Janů Lukáš (Vedoucí): Za stavu 2:0 jsme si asi mysleli, že ten zápas je vyhraný a darovali jsme 4 góly soupeři. Ve třetí třetině jsme se naštestí dokázali vrátit do zápasu a vybojovat alespoň bod. Děkujem soupeři za zápas.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): 30 minut bylo z naší strany špatných a nic nám nefugovalo. Po přeházení sestavy se hra otočila a začali jsme dávat branky a zápas zaslouženě otočili. Bohužel jsme na konci hráli moc bojácně a soupeř toho využil. Plusový bod je odměnou pro všechny naše hráče, protože ten tým má ohroumnou sílu!
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček a vstřelil rozhodující gól (5:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #93 Jan Nachtmann , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #10 Zbyšek Piták , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #93 Jan Nachtmann a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #96 Filip Čáp , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Šimon Masár , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:00 Právě probíhá poslední minuta prodoužení.
62:02 Obě strany čekají na správnou příležitost.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:00 Probíhá poslední minuta třetí části.
57:47 Hraje je teď nahoru dolů.
54:48 Adam Novák před bránou doklepl balónek úspěšně za brankáče.
54:47 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #10 Zbyšek Piták (5:5)
52:50 GÓL Prague Tigers! 4:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Dominik Šimáně, asistoval #46 Vilém Kavan (4:5)
52:17 Náchod hraje v klidu a nikam nespěchá.
51:50 Masár se ocitl před bránou, ale neproměnil.
50:40 Domácí hrají v plném počtu.
48:40 Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
48:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:5)
46:33 Náchod neproměnil situaci 2 na 1.
45:48 Náchod hraje v plném počtu.
43:48 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
43:37 Tigers se konečně vyplatil tlak a Masár skóruje po rychlé otočce za brankou.
43:36 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár bez asistence (3:4)
42:26 Tigers ukazuje dobrý tlak, ale zatím bez výsledku.
41:04 Tigers začínají poslední část agresivně.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (2:4)
39:03 Právě Náchod vstřelil gól, který rozhodčí obratem neuznal.
36:31 Náchod trestá Tigers za neproměněné šance.
36:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #96 Filip Čáp (2:3)
35:44 Kučera se dostal k balónku před brankou, ale přestřelil.
35:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2)
34:28 Krásný únik Dominika Šimáně, ale ovšem končí u brankáře.
32:40 Po špatné rozehrávce domácích z toho hosté vytvořili gólovou šanci a podařilo se jim překonat brankáře.
32:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:1)
30:34 Vojtěch Řádek nedokázal překonat brankáře v situaci 1 na nikoho.
29:30 Momentálně jsou hosté více na balónku.
25:58 Kásná střela ze vduchu od Thomase Heřmanského.
25:57 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #10 Zbyšek Piták (2:0)
25:06 Domácí teď nevyužili gólovou šanci.
22:35 Útočná rozehrávka Náchoda skončila lépe pro Tigers.
21:30 Kryštof Ernst zastavuje akci Náchoda.
20:01 Úvodní vhazování vyhrál Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
18:55 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Dominik Šimáně, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:0)
18:33 Tigers skvělě ubránili oslabení a hrají v plném počtu.
17:18 Zatím přesilovka pro Náchod není přesvědčivá.
16:33 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
15:44 Náchod nevyužil šanci ze samostatného úniku.
12:45 Zatím nám obě strany moc toho nepředvedly.
11:55 Řádkova střela od půlky nenašla cíl.
10:23 Tigers tlačí na Náchod, ale ještě nenašli recept pokořit Náchodskou obranu.
07:32 Nebezbečná střela Kučery.
06:45 Tigers jsou výrazně váce na balónku.
05:21 Masár šel sám na branku, ale minul.
04:00 Náchod i Tigers hrají vyrovnanou hru.
03:00 Tigers aktivnější na balónku.
01:40 Nebezpečná střela Tigers končí zákrokem golmana.