7:2
    Petr KÖLBL
    (Chochlovský)

Panthers Praha - Florbal Primátor Náchod 7:2
branky: 9. David Mašát, 40. David Navrátil, 48. David Mašát, 51. Matěj Vavroušek, 55. Matěj Vavroušek, 57. Petr Kölbl, 60. Petr Kölbl - 44. Adam Jakubský, 55. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Buzík 16 - Vlastimil Skalický 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): První novoroční vítězství se nerodilo vůbec jednoduše. Mnoho nepřesností a velká četnost vyloučení náš výkon srážela, čímž jsme nabízeli šance soupeři. Pozitivum z dnešního zápasu vidím především v perfektním herním projevu "Navrátilců" do sestavy. Děkujeme soupeři za férový zápas a zdravíme zbytek hráčů na hory a do Švédska!
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Výsledek je pro nás možná krutý ale prohra zasloužená. Soupeř nás jednoznačně předčil v osobních soubojích a hře v brankovišti. My jsme se blížili k solidnímu výkonu ve 2.třetině, ale bohužel bez vstřelených branek to nejde. Naše série sice skončila ale věřím, že se poučíme z chyb a příští týden budeme zase lepší! Je to jedna prohraná bitva, není potřeba věšet florbalky na hřebík. Sezona pokračuje dál a záleží jen na nás jak se k tomu postavíme. Díky soupeři za nové zkušenosti!
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:51 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #22 David Chochlovský (7:2)
58:32 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
57:15 Timeout Florbal Primátor Náchod
56:15 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #25 Petr Škoda (6:2)
54:55 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:2)
54:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #32 Adam Středa (4:2)
54:16 Středa krásnou střelou nahrává Mikšovskému a ten z první proměňuje.
52:40 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #65 Jonáš Mikšovský.
50:11 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #25 Petr Škoda (4:1)
48:19 Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
47:56 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát bez asistence (3:1)
46:44 Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:20 Rázl tvrdou střelou prostřelil 3 domácí hráče. Domácí vyvážejí balónek a Navrátil střílí mimo branku.
43:45 Tentokrát buly získali Pantheři
43:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #58 Marek Svoboda (2:1)
42:59 Náchodské oslabení opět přečkané bez ztráty kytičky.
40:59 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou
40:02 Třetí úvodní buly vyhrál soupeř.
55:02 Buzíkova rychlá ruka zachránila Panthery před vyrovnávací brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:01 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #39 Lukáš Pokorný (2:0)
33:20 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
29:30 Mašát málem připravil Panthery o vedení
27:26 Oba gólmani se dnes opravdu nenudí.
23:57 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:50 Žiška opět zasahuje a nádhernou stahovačkou získává balónek pod kontrolu domácího týmu.
20:53 Žiška ze strany prověřuje postřeh golmana Skalického a trefuje konstrukci branky.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:14 Buzík vychytává další prudkou střelu hostujícího hráče.
16:50 Grulich trefuje tyčku Buzíkovi brány.
14:14 Škoda spálil šanci. Čest jeho jménu.
13:00 Buzík vychytává prudkou střelu hostujícího útočícího hráče.
12:24 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
08:56 Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
08:15 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #7 David Navrátil (1:0)
05:05 Zdrubecký střelou od mantinelu prostřelil hostujícího obránce a trefuje Skalického.
03:28 Hudec z poloviny hřiště prověřuje střelou pozornost Skalického.