• 63 62:43
    8:7
    (Mikšovský)

Florbal Primátor Náchod - T.B.C. Králův Dvůr 8:7p
branky: 20. Ondřej Macháček, 21. Lukáš Prause, 23. Matěj Mikšovský, 25. Jan Čečetka, 35. Jonáš Mikšovský, 44. Ondřej Macháček, 59. Daniel Kříž, 63. Jonáš Mikšovský - 3. Tobiáš Uhřík, 28. Štěpán Švejda, 37. Adam Lešuk, 38. Jakub Votava, 43. Tomáš Vlček, 59. Dalibor Vlášek, 60. Tomáš Hájek; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 22 - David Křeček 21; po třetinách: 1:1, 4:3, 2:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Světlé momenty střídaly ty hodně slabé. Špatný vstup do zápasu, skvělý začátek do druhé třetiny a pak uspokojení z vedení, kterým jsme dostali soupeře zpátky do hry. Musíme zapracovat na slabinách o kterých víme, že nás trápí a být lepší. Cesta je cíl a my víme kam jdeme. Tým v první půlce sezony prokázal svou kvalitu a záleží jen na nás abychom byli ještě lepší. Potenciál máme velký. Díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas!
65:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Super výlet do dalekého Náchoda. Začátek druhé třetiny nám utekl a pak jsme dotahovali. V závěru jsme měli štěstí a dokázali jsme silou vůle vyrovnat. Prodloužení je už individualita a rychlostní zkouška.  Zbytek nemá cenu hodnotit, ale jsou věci, které asi nikdy nepochopim :-D. Bod pro nás nic moc neznamená, ale ve finálním účtování se může hodit. Jdeme zápas od zápasu a pevně věřím, že příští víkend potvrdíme zlepšenou formu. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí v závěru sezóny.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (8:7)
62:43 Opět brácha na bráchu a je rozhodnuto!
62:15 Náchod opět na míčku
62:00 Hosté zkoušeli překvapit Skalického střelou, ale ten ji s klidem vyrazil
61:15 Kříž nahrával na Macháčka, ale tomu se nepodařilo zakončit, na míčku jsou hosté
60:30 Náchod stále na míčku
60:01 Úvodní bule prodloužení pro Náchod
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:19 Hosté srovnávají stav utkání a bude se prodlužovat
59:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #11 Tomáš Vlček (7:7)
58:49 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:6
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Dalibor Vlášek (7:6)
58:24 Kříž dává gól do prázdné branky z půlky hřiště!
58:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #32 Adam Středa (7:5)
58:00 Hosté hrají bez brankáře
57:30 Jakubský trefil horní tyč
56:30 Náchod teď pouze vyhazuje míče na soupeřovu polovinu, kde se jim ale většinou nedaří dostat do větší šance
56:00 Skalický zaznamenal další 2 důležité zákroky a drží svůj tým ve vedení
55:07 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
54:10 Středa opět trefil pouze blok, zřejmě to bude tím, že dnes není jeho den (protože je neděle)
53:15 Hosté teď vyvíjí velký tlak na náchodskou obranu, ale ta drží a funguje skvěle!
51:20 Jakubský tradičně zkoušel obejít protihráče 1 na 1 a následně vystřelit, bohužel pro něj ale jeho střelu vychytal gólman
49:20 Náchodu se v posledních minutách moc nedáří střelba, většina střel končí v bloku a protiútokem soupeře
47:25 Další skvělý zákrok brankáře Skalického
45:30 Náchod drží balónek na svých hokejkách a hosté těží z jejich chyb v rozehrávce a následných protiútoků
43:33 Macháček posílá svůj tým do vedení!
43:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (6:5)
42:19 Hosté vyrovnávají hned po ubráněném oslabení, Náchod musí opět začít hrát, jestli chce pomýšlet na body
42:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #19 Jakub Votava (5:5)
42:00 Hosté už hrají v plném počtu
41:30 Ani J. Mikšovský, ani Středa nedokázali dostat míček za záda gólmana
40:05 Náchod bude mít k dispozici 2 minuty početní výhody na začátku 3. třetiny
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Vyloučen hráč #59 Jan Pinkas družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:55 M. Mikšovský střílel od mantinelu, ale nepřekvapil hostujícího brankáře
38:45 Skalický teď musel likvidovat několik nebezpečných střel a jen díky němu je Náchod pořád ve vedení
37:15 Hosté se v rozmezí jedné minuty vrací do zápasu, rozhodně není nic rozhodnuto
37:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:4)
36:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #71 Michal Nový (5:3)
34:54 Náchod se dostává do tříbrankového vedení!
34:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (5:2)
34:00 Poměrně vyrovnaná část zápasu, hosté úspěšně napadají náchodskou rozehrávku
32:45 Náchod opět drží míček na své polovině
31:00 Dnešní utkání sleduje 64 diváků! Děkujeme!
29:45 Čečetka nahrával Grulichovi do velké šance, ale tomu se zakončení bohužel nepovedlo
27:51 Hosté využívají přesilovou hru a vrací se na dvoubrankový rozdíl, za zmínku stojí i fotbalová asistence gólmana Křečka z rohu hřiště!
27:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #79 David Křeček (4:2)
27:11 Uvidíme první přesilovou hru v zápasu
27:10 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
25:30 Velmi dobré střídání druhé náchodské lajny, nejdřív vyslal Pekárek dobrou střelu a následně Vlášek trefil tyčku
24:01 Čečetka neskutečně vymetl šibenici!
24:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #37 Václav Grulich (4:1)
22:51 Brácha na bráchu a je to 3:1!
22:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:1)
22:00 Náchod vstoupil do třetiny daleko lépe a soupeř zatím nechytil jejich tempo
20:40 Prause neskutečně prokličkoval hráče hostů a nekompromisně poslal svůj tým do vedení
20:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause bez asistence (2:1)
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:05 Macháček vybojoval míček v rohu a vyrovnal stav utkání!
19:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (1:1)
18:30 Pekárek střílel od mantinelu a jen o pár centimetrů netrefil branku
17:30 J. Mikšovský hledal Špačka v brankoviště, ale ten nedokázal poslat skákavý míček do branky
15:45 Náchod opět drží balónek
14:00 Důležitým zákrokem se teď vyznamenal gólman Skalický
12:30 Už podruhé zacinkala tyč branky hostů, tentokrát po střele Kříže
11:00 Další nebezpečná střela z výběhu M. Mikšovského
10:00 Jirásek se zatím dobře chopil své šance a teď nebezpečnou střelou ohrozil brankáře hostů
08:30 Hosté vstřelili další branku, ale nebyla uznána kvůli předchozímu faulu jednoho z hráčů Králova Dvora
07:30 Svoboda se dostal do dobré šance, ale jeho backhandový pokus nebyl přesný
06:00 M. Mikšovský trefil tyčku
04:30 Náchod se dostává více do hry a drží většinu času balónek
03:00 Náchod už zaznamenal první střelu na branku
02:17 Hosté vstoupili do zápasu aktivněji už se dostávají do vedení po střele z osy hřiště
02:16 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #7 Štěpán Zavoral (0:1)
01:30 Hosté si už vypracovali několik nebezpečných šancí
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 17. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hosté T.B.C. Králův Dvůr. Náchod je sice papírovým favoritem, ale hosté je už v této sezóně dokázali obrat o všechny 3 body, takže očekávejte vyrovnané a vypjaté utkání!