3:8
    František DONAJ
    (Vysoký)

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 4:8
branky: 9. Jan Kolář, 17. Martin Remeš, 46. Ondřej Špalek, 60. Martin Remeš - 3. Lukáš Rázl, 36. Daniel Kříž, 38. Lukáš Prause, 51. Jonáš Mikšovský, 54. Matěj Mikšovský, 59. Daniel Kříž, 60. Jonáš Mikšovský, 60. František Donaj; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aleš Zetek 16 - Vlastimil Skalický 18; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:5
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Trenér): Zápas, který z pohledu tabulky nic neřešil. V první třetině jsme začali hrát až v jejím závěru. Druhá část byla z naší strany herně nejlepší, paradoxně jsme z toho ale nevytěžili žádnou branku. Ve třetí třetině jsme sice vyrovnali, závěrečná desetiminutovka ale patřila Náchodu. Odskočili nám na na rozdíl dvou branek a nepovedla se nám ani hra v šesti, když jsme třikrát celkem lacině inkasovali. Do play-off musíme zlepšit hlavně přístup a produktivitu. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Prvních 5min super výkon pak velký úpadek,kdy soupeř přebral otěže a byl lepším týmem na hřišti. Povedlo se zareagovat a ve 3.třetině jsme se zlepšili a dovedli utkání do vítězného konce. Výsledek je prosoupeře krutý, hodně gólů padlo do prázdné branky. Pracujeme dál abychom byli příštítýden zase o kousek lepší. Díky soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:53 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #71 Daniel Korych (4:8)
59:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:8)
59:33 Hra na riziko se Orce nevyplatila, Náchod zvyšuje svůj náskok
59:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský bez asistence (3:7)
58:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (3:6)
57:43 Orka jde do rizika, zkouší vyrovnat hrou v 6
57:42 Timeout ASK Orka Čelákovice
56:43 Tvrdý souboj před střídačkou Orky se obešel bez vážnějšího zranění
55:35 Orka se v oslabení brání jak může, zatím úspěšně
54:17 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
54:17 Zápas se přiostřuje a rozhodčí mají plné ruce práce
53:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (3:5)
53:25 Náchod odskakuje na rozdíl dvou branek
51:43 Zetek si se samostatným únikem poradil bravurně, nedává Náchodu sebemenší šanci
50:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (3:4)
50:39 A máme tu opět vedení Náchoda, na pár přihrávek našel Špaček Mikšovského a ten nekompromisně zavěsil
48:20 Orce se signál na půlce moc nepovedl, schytal to první hráč Náchoda
47:27 Verner zkusil od mantinelu, nechybělo moc a byl by to gól
46:28 What a save, Zetek vyjel proti střele a útočník neměl šanci
45:26 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #16 Jan Kolář (3:3)
45:10 Sedlák si ve svém rohu pohrál s útočníkem a založil akci, která končí gólem.
44:08 Orka buduje tlak, kombinací na vlastní polovině zakládá nebezpečný útok
43:20 Zápas je opravdu vypjatý, oba týmy ho chtějí urvat pro sebe a dávají do toho maximum
42:41 Halou se rozlehl jásot Orky ze vstřeleného gólu, ten však byl po diskuzi mezi rozhodčími odvolán kvůli kopnutí balónku do branky nohou.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:14 Tichý se tlačil do střely, ale skončila na hokejkách bránicích hráčů Náchoda
38:50 Orka se snaží chybu z přesilovky odčinit a vyrovnat skóre.
38:00 Náchod se ve vlastním oslabení dostal k balónku a z rychlého protiútoku udeřil a zvyšuje na 2:3
37:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (2:3)
37:37 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
37:05 Náchod si půjde sednout na trestnou lavici, Orka má výhodu a kombinuje v 6
35:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
35:01 Kombinace v přesilovce přinesla ovoce a Náchod vyrovnává na 2:2
35:00 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
35:00 Hráč Náchoda se proletěl k žebřinám po srážce s Doutnáčem.
33:55 Zápas se přiostřuje, začíná se halou rozléhat sekání hokejek.
30:37 Skalický vykopl nožku a zablokoval Čápovu ránu, která měla skončit gólem.
29:01 Sedlák si balónek vybojoval v rohu, naběhl si a málem vymetl šibenici.
27:55 Vidíme atraktivní flórbal z obou stran.
26:10 Špalek dostal nepříjemně do choulostivích partií a bude to potřeba pořádně vyskákat na patách.
25:49 Sedlák zablokoval přesný pass Náchoda, čímž chytil jasný gól.
25:11 Skalický předvedl skvělý zákrok rukou na střelu Vernera a drží svůj tým.
24:14 Náchod se snaží dostat na dostřel Zetkovy branky, ale stále marně.
23:02 Náchod si vytváří tlak v rohu Orky.
22:35 Úvod druhé třetiny patří spíše hráčům Orky
21:20 Čech neproměnil skvělou šanci
21:00 Standartka pro Orku, která neskončila v brance
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:30 Beran z půlky prověřil gólmana
18:50 Sedlák se vydal na výlet do útoku, ale o míček o připravil Čáp.
17:10 Tvrdé souboje v obraném pásmu Náchoda, zatím Orka nemůže najít mezeru ve formaci Náchoda.
16:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #51 Jaroslav Verner (2:1)
16:00 Po nádherné křižné přihrávce od Bárty Remeš prostřelil mezírku na přední tyči a zvyšuje skóre na 2:1 pro Orku.
15:15 Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým nechce udělat chybu.
13:11 Únik 3 na 2 vyřešil Richtr střelou, brankář chytá.
12:36 Remeš dneska žije, s končící přesilovkou málem zařídil Orce vedení.
12:02 Prudká střela Pekárka od modré.
11:21 Zetek předvedl pohotový zákrok a drží svůj tým v přesilovce bez inkasování branky.
10:31 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
08:47 A máme vyrovnáno, skvělá kombinace Čápa a Koláře skončila za zády brankáře hostí.
08:45 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #17 Jakub Čáp (1:1)
07:55 V tvrém souboji u mantinelu Čečetka udržel balónek proti dvěma hráčům Orky.
06:16 Rychlý útok Náchoda byl zastaven dobře postavenou pěticí Orky.
04:10 Orka kombije před brankou soupeře, Remeš prověřil brankáře hostí, ale střela neprošla skrz.
02:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:1)
02:57 A máme tu otevření gólového účtu. Přečíslení 2 na 1 Náchod využil.
02:40 Střela Náchoda zablokovaná Beranem
01:56 Orka kombinuje na vlastní půlce, ale k ohrožení branky nedošlo
00:36 Úvodní buly jde na stranu hostí a vedou úvodní tlak na branku soupeře.