44
  • 44 43:58
    Snipers

Snipers Třebíč C - JSW Bohemia SK Jihlava B 7:10
branky: 7. Lukáš Sekerka, 7. Lukáš Sekerka, 10. Tomáš Nestrojil, 12. Milan Picmaus, 17. Tomáš Nestrojil, 35. Josef Svoboda, 36. Josef Svoboda - 5. Hynek Jirků, 7. Jan Beránek, 19. Matěj Voslář, 22. Dominik Pešek, 25. Ondřej Chovanec, 31. Hynek Jirků, 32. Hynek Jirků, 36. Hynek Jirků, 38. Matěj Voslář, 42. Hynek Jirků; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1 + Dominik Jašek 4:0 + David Váňa 4 + TDKU; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Dominik Pešek ? - Tomáš Policar ?; po třetinách: 4:2, 1:3, 2:5
43:58 Timeout Snipers Třebíč C
41:36 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 7:10
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #41 Hynek Jirků, asistoval #23 Matěj Voslář (7:10)
37:16 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 7:9
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #23 Matěj Voslář, asistoval #22 Alex Bača (7:9)
35:52 Vyloučen hráč #93 David Váňa družstva JSW Bohemia SK Jihlava B do konce utkání
35:52 Vyloučen hráč #93 David Váňa družstva JSW Bohemia SK Jihlava B na 2+2 minuty za hrubost
35:52 Vyloučen hráč #70 Dominik Jašek družstva Snipers Třebíč C na 2+2 minuty za nesportovní chování
35:25 Timeout JSW Bohemia SK Jihlava B
35:25 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 7:8
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #41 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (7:8)
35:14 GÓL Snipers Třebíč C! 7:7
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #90 Josef Svoboda, asistoval #87 Tomáš Nestrojil (7:7)
34:51 GÓL Snipers Třebíč C! 6:7
31:40 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 5:7
30:41 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 5:6
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #41 Hynek Jirků, asistoval #14 Jakub Blažíček (5:6)
28:46 Vyloučen hráč #76 Martin Dvořák družstva Snipers Třebíč C na 2 minuty za bránění ve hře
24:51 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 5:5
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #92 Ondřej Chovanec bez asistence (5:5)
21:18 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 5:4
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #9 Dominik Pešek (5:4)
18:55 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 5:3
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #23 Matěj Voslář, asistoval #88 Jan Beránek (5:3)
16:55 GÓL Snipers Třebíč C! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #87 Tomáš Nestrojil, asistoval #16 Milan Picmaus (5:2)
11:03 GÓL Snipers Třebíč C! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #16 Milan Picmaus, asistoval #86 Martin Žák (4:2)
09:49 GÓL Snipers Třebíč C! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #87 Tomáš Nestrojil, asistoval #83 Milan Švejda (3:2)
06:57 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 2:2
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #41 Hynek Jirků (2:2)
06:52 GÓL Snipers Třebíč C! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #89 Lukáš Sekerka, asistoval #11 Kryštof Kůs (2:1)
06:06 GÓL Snipers Třebíč C! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #89 Lukáš Sekerka, asistoval #93 Jakub Diviš (1:1)
04:37 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 0:1