2:11
    Luboš KEPKA
    (Lukeš)

Sklo Bohemia Světlá n/S B - Hippos Žďár n/S. C 2:11
branky: 13. Patrik Hoke, 30. Michal Košut - 10. Jakub Vrbas, 11. Jan Lukeš, 12. Libor Denk, 17. Adam Neubauer, 22. Adam Neubauer, 23. Luboš Kepka, 23. Adam Neubauer, 23. Jakub Vrbas, 28. Jan Lukeš, 29. Jakub Vrbas, 41. Luboš Kepka; rozhodčí: Daniel Kršek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: David Coufal -11 - Adam Sochor ?; po třetinách: 1:3, 1:7, 0:1
40:40 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 2:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #69 Luboš Kepka, asistoval #13 Jan Lukeš (2:11)
36:17 Vyloučen hráč #22 Lukáš Slabý družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za opakované přestupky
29:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 2:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #15 Michal Košut, asistoval #39 Patrik Hoke (2:10)
28:45 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:10
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #66 Jakub Vrbas, asistoval #88 Jiří Boháček (1:10)
27:41 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:9
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #13 Jan Lukeš, asistoval #6 Libor Denk (1:9)
27:00 Zápas už je víceméně rozhodnutý...
26:13 Vyloučen hráč #88 Jiří Boháček družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za sekání
22:52 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S B
22:52 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #66 Jakub Vrbas, asistoval #69 Luboš Kepka (1:8)
22:39 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #42 Adam Neubauer, asistoval #13 Jan Lukeš (1:7)
22:10 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #69 Luboš Kepka, asistoval #6 Libor Denk (1:6)
21:24 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:5
17:26 Vyloučen hráč #14 Marek Didiaš družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za nesportovní chování
16:19 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:4
12:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #39 Patrik Hoke, asistoval #15 Michal Košut (1:3)
12:02 Kuriózní situace, posunutá branka ale pravice rozhodčího ukazuje ke středu a gól uznává, Světlá se po špatném začátku vrací do zápasu.
11:48 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 0:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #6 Libor Denk bez asistence (0:3)
11:40 Hippos postupně bere zápas do svých rukou, uvidíme jak bude reagovat soupeř.
10:45 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 0:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #13 Jan Lukeš, asistoval #3 Adam Sochor (0:2)
09:51 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #66 Jakub Vrbas, asistoval #24 Vojtěch Pátek (0:1)
09:51 Halou zní "stav utkání je 1:0" a je vidět obrovská radost hipposu po gólu.
07:20 Hippos v přesilovce kombinuje a je i dost pravděpodobné, že brzy skóruje.
06:36 Vyloučen hráč #14 Marek Didiaš družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za hrubost
04:18 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. C neproměnil #13 Jan Lukeš.
04:18 Hippos neproměňuje nájezd v oslabení.
03:55 Zápas se hned od začátku přiostřuje a myslím, že dnes uvidíme hodně trestů.
03:33 Vyloučen hráč #66 Jakub Vrbas družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za nedovolené vrážení