2

1

3.

TJ Centropen Dačice B - FBC Salamandra 7:6pn
branky: 18. Zdeněk Bohuslav, 24. Tomáš Konečný, 25. Zdeněk Bohuslav, 38. Pavel Stejskal, 40. Jiří Sedláček, 44. Pavel Stejskal, N Tomáš Konečný - 3. Jan Dymáček, 11. Adam Rybáček, 17. Jan Dymáček, 21. Adam Rybáček, 34. Ondřej Kolář, 36. Jan Dymáček; rozhodčí: Filip Neumann - Daniel Ondráček; vyloučení: 1 + Daniel Holeček 4 + TDKU:3; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Pavel Zabloudil 24 - Filip Janáček 24; po třetinách: 0:2, 3:2, 3:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #98 Tomáš Konečný a vstřelil rozhodující gól (7:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #54 Vladimír Zvolánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #78 Jiří Sedláček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #27 Filip Dymáček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #21 Zdeněk Bohuslav , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Salamandra hráč #61 Lukáš Čejka , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
43:54 GÓL TJ Centropen Dačice B! 6:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #78 Jiří Sedláček (6:6)
42:14 Timeout TJ Centropen Dačice B
39:05 GÓL TJ Centropen Dačice B! 5:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #78 Jiří Sedláček z trestného střílení (5:6)
37:27 GÓL TJ Centropen Dačice B! 4:6
35:40 GÓL FBC Salamandra! 3:6
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #92 Jan Dymáček, asistoval #36 Pavel Jaroš (3:6)
33:08 GÓL FBC Salamandra! 3:5
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #99 Ondřej Kolář, asistoval #36 Pavel Jaroš (3:5)
32:40 Vyloučen hráč #10 Filip Janda družstva FBC Salamandra na 2 minuty za sekání
31:02 Vyloučen hráč #98 Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
24:46 GÓL TJ Centropen Dačice B! 3:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #21 Zdeněk Bohuslav, asistoval #8 Pavel Stejskal (3:4)
23:15 GÓL TJ Centropen Dačice B! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #98 Tomáš Konečný, asistoval #58 Jan Chalupa (2:4)
22:22 Vyloučen hráč #7 Adam Rybáček družstva FBC Salamandra na 2 minuty za vysoká florbalka
20:53 Trestné střílení družstva FBC Salamandra neproměnil #7 Adam Rybáček.
20:07 GÓL FBC Salamandra! 1:4
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #7 Adam Rybáček, asistoval #36 Pavel Jaroš (1:4)
19:35 Vyloučen hráč #89 Jakub Janda družstva FBC Salamandra na 2 minuty za bránění ve hře
17:14 GÓL TJ Centropen Dačice B! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #21 Zdeněk Bohuslav, asistoval #58 Jan Chalupa (1:3)
16:08 GÓL FBC Salamandra! 0:3
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #92 Jan Dymáček bez asistence (0:3)
15:00 Střely v 1. části: 10:10
10:24 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice B do konce utkání
10:24 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice B na 2+2 minuty za nesportovní chování
10:15 GÓL FBC Salamandra! 0:2
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #7 Adam Rybáček, asistoval #92 Jan Dymáček (0:2)
02:42 GÓL FBC Salamandra! 0:1
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #92 Jan Dymáček, asistoval #61 Lukáš Čejka (0:1)