1:10
    Jan VLČEK
    (Kandl)

Sklo Bohemia Světlá n/S B - SK JeMoBu 1:10
branky: 38. Patrik Hoke - 6. Jan Vlček, 13. Jiří Kandl, 18. Jiří Šenkýř, 24. Jan Vlček, 24. Dominik Březina, 34. Pavel Konvalina, 35. Jiří Kandl, 40. David Taflíř, 41. Pavel Konvalina, 44. Jan Vlček; rozhodčí: Petr Kos - Daniel Kršek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: David Coufal -10 - Jan Eberl ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:5
43:02 GÓL SK JeMoBu! 1:10
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #14 Jan Vlček, asistoval #58 Jiří Kandl (1:10)
40:44 GÓL SK JeMoBu! 1:9
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #95 Pavel Konvalina, asistoval #61 Jiří Šenkýř (1:9)
39:24 GÓL SK JeMoBu! 1:8
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #12 David Taflíř, asistoval #95 Pavel Konvalina (1:8)
37:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 1:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #39 Patrik Hoke, asistoval #11 Pavel Moutelík (1:7)
34:29 GÓL SK JeMoBu! 0:7
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #58 Jiří Kandl bez asistence (0:7)
33:46 GÓL SK JeMoBu! 0:6
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #95 Pavel Konvalina, asistoval #48 Ondřej Kasárník (0:6)
24:07 Vyloučen hráč #2 Michal Blaho družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za bránění ve hře
23:42 GÓL SK JeMoBu! 0:5
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #23 Dominik Březina, asistoval #2 Matouš Neubauer (0:5)
23:27 GÓL SK JeMoBu! 0:4
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #14 Jan Vlček, asistoval #3 Lukáš Kiesewetter (0:4)
22:33 Světlá se snaží, ale nemůže se dostat do nějakého lepšího zakončení.
17:54 GÓL SK JeMoBu! 0:3
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #61 Jiří Šenkýř, asistoval #44 Michal Částek (0:3)
17:54 Průniková akce hostů a krásná střela na zadní tyč. Coufal bez šance.
17:28 Coufal drží domácí tým krásnými zákroky.
16:15 Hra pokračuje a je to podívaná jasných šancí na obou stranách, ketré ovšem nekončí v brance.
15:47 Jak domino to teď padalo před světelskou bránou a vypadá to na nějaké zranění hráče hostů.
15:16 Tvrdou střelu hostí kryje sebevědomě Coufal.
13:00 Mašín pozoruhodnou kličkou obehrál soupeře a byl zastaven až nedovoleným zákrokem. Světlá bude mít rozehrání v blízkosti soupeřovi brány.
12:04 GÓL SK JeMoBu! 0:2
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #58 Jiří Kandl, asistoval #44 Michal Částek (0:2)
12:04 Hosté si v posledních minutách vytvořili konstantní tlak na polovině Světlé, který pramení gólem.
09:00 Slabý vybojoval míček těsně před bránou hostů, ale zakončoval vedle.
07:26 Dobré šance na obou stranách. Pro diváky zatím krásný zápas.
05:10 Světlá chtěla hned odpovědět, ale gólman hostí byl jasně proti.
05:00 GÓL SK JeMoBu! 0:1
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #14 Jan Vlček, asistoval #12 David Taflíř (0:1)
05:00 Odražený míček končí v bráně Světlé.
03:36 Hosté předvedli krásnou kombinaci z první. Finální zakončení ovšem nebylo přesné.
02:28 Skvělý tlak Světlé. Gólmana hostí zaměstnávájí velmi intenzivně.
01:15 Nerozhodný stav drží krásným zákrokem domácí gólman Coufal.
00:45 První útočná akce domácích končí míčkem za mantinely.
00:01 První buly vyhrávají hosté.