0

0

0.

Hippos Žďár n/S. C - JSW Bohemia SK Jihlava B 4:3pn
branky: 6. Jiří Král, 37. Jiří Boháček, 42. Jakub Vrbas, N Roman Čihák - 7. Jan Beránek, 18. Viktor Cakl, 19. Jan Beránek; rozhodčí: Petr Kos - Daniel Kršek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Rybenský ? - Tomáš Policar ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. C hráč #67 Roman Čihák a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #93 Michal Strejček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. C hráč #69 Luboš Kepka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #16 David Vlk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. C hráč #66 Jakub Vrbas a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
41:00 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #66 Jakub Vrbas bez asistence (3:3)
38:14 Vyloučen hráč #67 Roman Čihák družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za sekání
36:51 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #88 Jiří Boháček, asistoval #12 Pavel Laštovička (2:3)
29:41 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva JSW Bohemia SK Jihlava B na 2 minuty za hrubost
22:44 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva JSW Bohemia SK Jihlava B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:26 Vyloučen hráč #88 Jiří Boháček družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za sekání
18:55 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 1:3
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #16 David Vlk (1:3)
17:37 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 1:2
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #10 Viktor Cakl, asistoval #19 Jan Barimov (1:2)
16:05 Vyloučen hráč #67 Roman Čihák družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:32 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 1:1
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #93 Michal Strejček (1:1)
05:20 GÓL Hippos Žďár n/S. C! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil #50 Jiří Král, asistoval #66 Jakub Vrbas (1:0)