• 60 59:12
    2
    Radek LOŽAN

TJ Sokol Dobříš - TJ Lokomotiva Louny 13:5
branky: 4. Vladimír Pejla, 8. Vít Bohata, 18. Michal Kolář, 18. Jakub Dragoun, 27. Kamil Vondrák, 35. Michael Šiška, 36. Michal Kolář, 42. Michal Kolář, 46. David Šiška, 51. Roman Šebek, 53. Michal Kolář, 53. Martin Podhorecký, 58. Vít Bohata - 30. Tomáš Princ, 34. Michal Bočánek, 44. Martin Čonka, 53. Tomáš Princ, 60. Michal Bočánek; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 29, Christian-Marcel Kušnirák ? - Václav Frajt -4, Daniel Castrillo ?; po třetinách: 4:0, 3:2, 6:3
60:00 Komentář hostů Pelc Josef (Vedoucí): Soupeř nás po všech stránkách předčil v bojovnosti a produktivitě.  nNekompromisně trestal chyby, kterých bylo trestuhodně mnoho.  nKupředu ho hnalo skvělé publikum a vítězství a postup si zcela zasloužil. nGratulujeme soupeři, děkujeme pořadatelům a divákům.
60:00 Komentář domácích Paul Vojtěch (Trenér): Na to, že jsme většinu zápasu nepředváděli svou hru, mě těší produktivita všech hráčů. Celkově bych chtěl tým pochválit za přepnutí po ztrátě míčku. Diváci jako vždy byli  6. hráčem na hřišti. n nDěkujeme soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v nadcházející sezóně.
60:00 Střely ve 3. části: 35:15
59:12 Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře
59:10 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 13:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #21 Michal Bočánek, asistoval #45 Marek Smištík (13:5)
57:06 GÓL TJ Sokol Dobříš! 13:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #23 Vít Bohata, asistoval #94 Petr Tobola (13:4)
53:05 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Christian-Marcel Kušnirák družstva TJ Sokol Dobříš
52:53 Timeout TJ Lokomotiva Louny
52:53 GÓL TJ Sokol Dobříš! 12:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #56 Martin Podhorecký, asistoval #75 Kamil Vondrák (12:4)
52:47 Michal Kolář st. potvrzuje svou vyzrálost ve hře a dává hatrick!
52:46 GÓL TJ Sokol Dobříš! 11:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #14 Michal Kolář, asistoval #16 Vojtěch Paul (11:4)
52:17 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 10:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Tomáš Princ, asistoval #45 Marek Smištík (10:4)
50:05 GÓL TJ Sokol Dobříš! 10:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #16 Vojtěch Paul (10:3)
50:05 Roman Šebek nádherně uklidil míč do kasy po přihrávce vzduchem od trenéra Vojtěcha Paula
49:45 Vyloučen hráč #36 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:15 GÓL TJ Sokol Dobříš! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #96 David Šiška, asistoval #33 Jakub Brajer (9:3)
45:15 Nestkutečná střela od obránce Davida Šišky
43:50 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 8:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 Martin Čonka, asistoval #45 Marek Smištík (8:3)
41:12 GÓL TJ Sokol Dobříš! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #55 Michal Kolář, asistoval #97 Tomáš Pavlíček (8:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
35:13 GÓL TJ Sokol Dobříš! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #14 Michal Kolář, asistoval #87 Roman Šebek (7:2)
34:29 Michael Šiška neskutečně vymetl pravý vingl
34:23 GÓL TJ Sokol Dobříš! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #13 Michael Šiška, asistoval #12 Jakub Brabec (6:2)
33:48 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #21 Michal Bočánek, asistoval #11 Jan Polák (5:2)
32:45 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #87 Roman Šebek.
30:58 Vyloučen hráč #33 Jakub Brajer družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování florbalky
29:28 Neskutečná práce dobříšského golmana
29:03 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 5:1
26:03 GÓL TJ Sokol Dobříš! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #75 Kamil Vondrák, asistoval #13 Michael Šiška (5:0)
24:13 Vyloučen hráč #14 Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 10:6
17:33 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #18 Jakub Dragoun, asistoval #75 Kamil Vondrák (4:0)
17:33 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Daniel Castrillo družstva TJ Lokomotiva Louny
17:21 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:0
09:06 Vyloučen hráč #75 Kamil Vondrák družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
07:06 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:0
03:02 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #91 Vladimír Pejla, asistoval #13 Michael Šiška (1:0)