5:6
    Jakub BOHÁČ
    (Levý)

SK Alien Nation - FBC ROKYCANY 5:6p
branky: 1. Tomáš Dejmek, 7. Lukáš Bíl, 16. Dominik Škarda, 20. Benjamin Rais, 45. Benjamin Rais - 12. Vojtěch Pekárek, 26. David Kozelka, 31. Martin Fiala, 38. Lukáš Bendek, 57. Lukáš Bendek, 61. Jakub Boháč; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 4 + Dominik Škarda OS:3; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Milan Janura -6 - Martin Štochl -5; po třetinách: 4:1, 0:3, 1:1, 0:1
70:00 Komentář hostů Michálek Václav (Trenér): Komentář trenéra hostí V. Michálka: V dnešním utkání byla vidět naše nechuť trénovat v letních měsících. Štěstěna se nakonec přiklonila k nám a v prodloužení jsme dlouho netrpěli. Děkuji soupeři za utkání.
70:00 Ukončení prodloužení
60:10 GÓL FBC ROKYCANY! 5:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč, asistoval #64 Jiří Levý (5:6)
60:00 Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation - osobní trest
60:00 Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za nesportovní chování
59:41 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za zvedání florbalky
56:54 GÓL FBC ROKYCANY! 5:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek bez asistence (5:5)
56:54 Je srovnáno
54:30 Tobias Ševčík si došel pro faul, rozehrávají Černošice
51:00 Oba týmy teď měly velké šance, ani jeden však neskóroval
49:30 Rais šel sám na brankáře, neproměnil
46:50 Hra se přelévá ze strany na stranu
44:49 GÓL SK Alien Nation! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #3 Lukáš Bíl (5:4)
44:49 Rais posílá Alien Nation do vedení, hala bouří
43:00 Standardka Rokycan gólem nekončí
41:47 Trestné střílení družstva SK Alien Nation neproměnil #2 Dominik Škarda.
41:47 Škarda neproměnil nájezd, stále je to remíza
41:40 Je to boj
40:00 Jdeme na závěrečnou třetinu
39:50 Janura vychytal velkou šanci Rokycan
38:01 Trestné střílení družstva SK Alien Nation neproměnil #83 Dominik Ottomanský.
38:01 Parádička Ottomanskému nevyšla, nájezd neproměnil, nicméně musíme ocenit kreativitu
38:00 Je vyrovnáno
37:43 GÓL FBC ROKYCANY! 4:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (4:4)
37:21 Vyloučen hráč #25 Radek Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za bránění ve hře
34:30 Florbalisté z plzeňského kraje měli velkou šanci, střela přeletěla bránu
30:54 Rokycany snižují na rozdíl jediné branky
30:24 GÓL FBC ROKYCANY! 4:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #64 Jiří Levý (4:3)
29:51 Vyloučen hráč #3 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation na 2 minuty za zvedání florbalky
28:50  Kapitán Alienů Janouš zablokoval střelu Rokycan
26:50 Sledujeme vyrovnaný zápas
25:53 GÓL FBC ROKYCANY! 4:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #46 Jakub Boháč (4:2)
22:50 Černošice nevyužili svou druhou přesilovku
20:29 Vyloučen hráč #25 Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Druhá část začala, bude černošické Nagano pokračovat?
19:32 GÓL SK Alien Nation! 4:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #13 Tomáš Šílený (4:1)
18:30 Hráči Alienu už oslavovali gól, ale rozhodčí rozpažil ruce, stále tedy 3:1
15:05 GÓL SK Alien Nation! 3:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #2 Dominik Škarda, asistoval #33 Antonín Krudenc (3:1)
15:05 Černošice využili hned svoji první přesilovku zápasu, k velkému překvapení celé haly opět vedou o dva góly
14:43 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
11:48 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #42 Vojtěch Pekárek, asistoval #4 Lukáš Bendek (2:1)
11:48 Pekárek propálil Januru, ten měl zakrytý výhled
09:00 Bíl šel i přes oslabení svého týmu sám na brankáře, gól z toho nakonec není
08:40 Černošice se zatím úspěšně brání přesilovce Rokycan, Krudenc vyhazuje
07:51 Vyloučen hráč #2 Dominik Škarda družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
06:22 GÓL SK Alien Nation! 2:0
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #3 Lukáš Bíl, asistoval #5 Tomáš Dejmek (2:0)
06:22 Bíl posílá Alieny do dvoubrankového vedení, únik zakončil střelou po zemi, brankář bez šance
05:09 Vitouš minul, stále vedou Černošice
04:00 Ve velké šanci Dominik Ottomanský, brankář Rokycan ho vychytal
02:00 Zápas začal ve slušném tempu
00:30 Černošice jdou překvapivě do vedení, trefil se Dejmek
00:12 GÓL SK Alien Nation! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #5 Tomáš Dejmek, asistoval #33 Antonín Krudenc (1:0)