7:12
    Jakub SKLENÁŘ
    (Čeněk)

FBC JELENI UNHOŠŤ - SK Florbal Benešov 7:12
branky: 7. Richard Hurt, 33. Martin Chvojka, 39. Richard Hurt, 45. Vojtěch Hartman, 59. Martin Chvojka, 60. Vojtěch Ptáček, 60. Richard Hurt - 3. Martin Šimek, 11. Petr Tůma, 15. Michal Vojtíšek, 16. Marek Garreis, 20. Albert Půlpán, 38. Albert Půlpán, 46. Martin Šimek, 53. Marek Garreis, 55. Petr Tůma, 57. Vojtěch Pavlíček, 59. Vojtěch Pavlíček, 60. Jakub Sklenář; rozhodčí: Václav Flek - Martin Pavlík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Lukáš Brož ?; po třetinách: 1:5, 2:1, 4:6
60:00 Komentář domácích Fryš Zdeněk (Trenér): Komentář domácích: Zápas proti Benešovu jsme si užili a v průběhu utkání si i zvedli sebevědomí v podobě vstřelených gólů. Benešov však potrestal všechny naše chyby. Mrzí nás neproměněné šance, hlavně nájezdy a také nedisciplína v podobě vyloučení, která byla potrestána góly. Gratulujeme soupeři k vítezství a postupu do dalšího kola!
59:59 Komentář hostů: Zaslouženě jsme si došli pro výhru a děkujeme za utkání!
59:48 GÓL SK Florbal Benešov! 7:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #34 Marek Čeněk (7:12)
59:34 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 7:11
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #20 Ondřej Míka (7:11)
59:23 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 6:11
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #16 Vojtěch Ptáček, asistoval #94 Kryštof Mirčevský (6:11)
58:53 GÓL SK Florbal Benešov! 5:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #87 Jakub Sklenář (5:11)
58:30 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:10
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #37 Martin Chvojka, asistoval #94 Kryštof Mirčevský (5:10)
56:16 Trestné střílení družstva FBC UNHOŠŤ neproměnil #54 Matěj Ptáček.
56:01 GÓL SK Florbal Benešov! 4:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #3 Lukáš Koukol (4:10)
54:04 GÓL SK Florbal Benešov! 4:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #20 Adam Balík (4:9)
52:15 GÓL SK Florbal Benešov! 4:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #88 Kryštof Garreis (4:8)
48:58 Trestné střílení družstva FBC UNHOŠŤ neproměnil #16 Vojtěch Ptáček.
47:38 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
45:15 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (4:7)
44:34 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:6
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #24 Vojtěch Hartman, asistoval #77 Matouš Mlejnek (4:6)
38:29 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:6
37:51 GÓL SK Florbal Benešov! 2:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (2:6)
35:51 Vyloučen hráč #37 Martin Chvojka družstva FBC UNHOŠŤ na 2 minuty za zvedání florbalky
32:36 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:5
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #37 Martin Chvojka, asistoval #12 Petr Rosička (2:5)
25:54 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #20 Adam Balík.
24:41 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou
19:07 GÓL SK Florbal Benešov! 1:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #63 Petr Tůma (1:5)
18:24 Vyloučen hráč #29 Zdeněk Fryš družstva FBC UNHOŠŤ na 2 minuty za hrubost
15:47 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #87 Jakub Sklenář (1:4)
14:20 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (1:3)
10:51 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #16 Albert Půlpán (1:2)
07:42 Vyloučen hráč #12 Petr Rosička družstva FBC UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
06:55 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:1
Branku družstva FBC UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #8 Sebastián Vlček (1:1)
02:33 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #11 Milan Sklenář (0:1)