• 60 59:36
    6:9
    (Malý)

Floorball Club FALCON - Panthers Praha 6:9
branky: 26. Šimon Bulvas, 27. Šimon Štěpán, 30. Hynek Uvíra, 36. Patrik Koníček, 39. Vojtěch Horák, 42. Ondřej Bouma - 4. Petr Škoda, 9. Dominik Hudec, 16. Jakub Žiška, 31. Jakub Žiška, 37. Matěj Vavroušek, 52. Marco Lombino, 59. David Mašát, 60. Marco Lombino, 60. Matouš Hrubý; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Michal Novák 22 - Jan Buzík 13; po třetinách: 0:3, 5:2, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:41 Toto už vypadá poměrně jasně, Panthers nepřipustili malý zázrak a postupují do dalšího kola.
59:36 GÓL Panthers Praha! 6:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #74 Kryštof Malý (6:9)
59:03 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #65 Matěj Vavroušek (6:8)
58:05 Mašat nekompromisně z trestného střílení proměňuje.
58:04 Timeout Floorball Club FALCON
58:04 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát z trestného střílení (6:7)
54:24 Omlouvám se za nečinnost, ale na tohle se prostě nejde nekoukat.
51:05 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #25 Petr Škoda (6:6)
51:05 Je opět vyrovnáno, ještě to bude drama.
49:45 Vynikající týmová hra od Falconu.
48:20 Zvoní tyčka za Novákem.
47:49 Novák opět v permanenci.
47:15 Hosté kompletní. Přesilovka nevyužita.
46:02 Domácí zatím v přesilovce pálí mimo.
44:59 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
43:35 První přesilovka domácích.
43:09 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
42:35 Řádek ze vzduchu zájímavě zkouší pozornost brankáře.
42:10 Boumičova jedovka a domácí vedou.
41:38 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #97 Daniel Budáč (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:03 Doslova jako slepý k houslím se teď Horák dosta ke gólu.
38:54 GÓL Floorball Club FALCON! 5:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (5:5)
38:27 Na druhé dějství se opravdu dá koukat.
36:39 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (4:5)
36:39 Ovšem Panthers si berou znovu vedení zpět, neuvěřitelně vymetený horní růžek.
35:51 Nádherná akce Řádka a zakončujícího Koníčka opět vyrovnává počítalo.
35:36 GÓL Floorball Club FALCON! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:4)
34:50 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
33:30 Horák měl na holi vyrovnání, bohužel trefuje ležícího brankáře.
31:30 Wojnar teď pořádně vylekal Nováka, střela byla naštěstí ztečována.
30:30 Hosté se ale probrali a berou vedení zpět.
30:09 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (3:4)
29:47 JE VYROVNÁNO, Hynek Uvíra nekompromisně vymetl šibenici a srovnává krok.
29:22 Timeout Panthers Praha
29:22 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #72 Alexander Marek Bera (3:3)
27:57 Další snížení doprovázeno absolutním peklem, které tu vytvořili domácí fanoušci, Bulvas teď trefil tyč.
26:50 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:3)
25:41 A máme tady vzpruhu pro domácí, 1:3.
25:10 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Šimon Bulvas, asistoval #45 Petr Nejedlý (1:3)
22:30 A slyšíme i domácí fanoušky, kteří povzbuzují své oblíbence v čele s dominátorem Novákem, který opět předvádí životní kousky.
21:50 Obrázek hry se ve druhé části příliš nezměnil.
20:49 Novák opět čaruje, co mu Pan trenér za dnešní výkon slíbil nám zůstáván záhadou
20:26 Koníček v brejku promáchl.
20:00 Střely v 1. části: 4:10
19:10 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
19:10 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
19:07 Beer výborně zaklekl do střely.
18:27 Jedovatou střelu po crossové přihrávce likviduje Novák.
17:58 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
16:40 Skákavý backhand od Štěpána brankáře příliš nezaskočil.
15:40 VIdíme zde pokus o hertlův trik ze strany hostů.
15:10 GÓL Panthers Praha! 0:3
14:53 Panteři vymysleli krásnou akci a zvyšují vedení.
13:19 Hráči domácích působí rozhozeně po pár diskutabilních zákrocích soupeře.
12:39 Novák pohotově zasahuje.
10:00 Falcon se pomalu zvedá a opět se dostává před kasu. Už jen skórovat.
09:31 Horák vyzkouše zorro trik, ale obránce ho dostoupil až příliš rychle.
09:08 Sgallova střela zblokována.
08:10 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (0:2)
07:55 Domácí se snaží ze všech sil ubránit přesilovku, ale přeci jen se ujímá střela a hosté odskakují o dvě branky.
07:12 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
06:30 Držení balonku odhaduji na 80 ku 20 pro hosty.
05:20 Panthers opět utahují soupeře.
05:00 Domácí potřebují více střílet.
04:21 Novákův dobrý výhoz Bouma bohužel nezpracoval.
03:32 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:1)
03:30 Obrovský tlak hosté nekompromisně proměňují.
01:41 Navrátil netrefil balonek od Koníčka a Panthers v brejku si vynucují faul.
00:59 První minuta je ale spíše v režii hostí.
00:01 První buly zápasu vyhrávají domácí a ihned se tlačí před branku Panthers.