0:16
    Matyáš KALINA
    (Černý)

TBC Horoměřice - BUTCHIS 0:16
branky: 4. Jakub Černý, 5. Erik Papež, 10. Adam Drastich, 13. Jakub Černý, 16. Jan Wald, 22. Jakub Pecha, 31. Jakub Černý, 36. Erik Papež, 38. Erik Papež, 42. Erik Papež, 44. Petr Novotný, 44. Erik Papež, 48. Tomáš Vondruška, 58. Jakub Pecha, 59. Antonín Šubrt, 60. Matyáš Kalina; rozhodčí: Patrik Trejbal - Tomáš Cimrman; vyloučení: 5:4; využití: 0:5; zásahy brankářů: Ondřej Zuska 13, Martin Král 14, Pavel Kopecký 11 - Jan Hlinák 12; po třetinách: 0:5, 0:4, 0:7
60:00 Komentář domácích Pertlík Antonín (Vedoucí): Zapas za odmenu, ktery jsme si snazili maximalne uzit. Skoda nevyuzitych sanci, kdy jsme mohli upravit skore na nasi strane. Dekujeme souperi za ferove utkani a prejeme hodne stesti do sezony.
60:00 Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér): Dekujeme souperi za zapas. Z nasi strany hezky florbal az na treti tretinu, kdy to bylo rozkouskovany. Tesime se na dalsi kolo.
59:36 GÓL BUTCHIS! 0:16
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #6 Filip Černý (0:16)
58:06 GÓL BUTCHIS! 0:15
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #77 Jakub Pecha (0:15)
57:45 GÓL BUTCHIS! 0:14
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:14)
55:24 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
53:14 Vyloučen hráč #16 Šimon Pavlíček družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
48:36 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:44 GÓL BUTCHIS! 0:13
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #97 Štěpán Novák (0:13)
45:06 Vyloučen hráč #37 Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost
43:23 GÓL BUTCHIS! 0:12
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #22 Michal Svoboda (0:12)
43:17 GÓL BUTCHIS! 0:11
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:11)
41:12 GÓL BUTCHIS! 0:10
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #77 Jakub Pecha (0:10)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Pavel Kopecký družstva TBC Horoměřice
37:58 Vyloučen hráč #26 Štěpán Farář družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za držení
37:11 GÓL BUTCHIS! 0:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:9)
36:14 Vyloučen hráč #32 Martin Hrycej družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání
35:20 GÓL BUTCHIS! 0:8
34:59 Vyloučen hráč #20 Jonáš Farář družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za držení
30:32 GÓL BUTCHIS! 0:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #44 Petr Novotný (0:7)
30:08 Vyloučen hráč #32 Martin Hrycej družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost
21:40 GÓL BUTCHIS! 0:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha bez asistence (0:6)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Král družstva TBC Horoměřice
17:08 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
15:15 GÓL BUTCHIS! 0:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #88 Jan Wald, asistoval #22 Michal Svoboda (0:5)
12:38 GÓL BUTCHIS! 0:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:4)
09:04 GÓL BUTCHIS! 0:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #99 Jakub Černý (0:3)
04:16 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #71 Jakub Švelbl (0:2)
03:06 GÓL BUTCHIS! 0:1