58
  • 58 57:04
    Draci

FBC Draci Říčany - 1. FBC DDM Děčín 4 14:7
branky: 4. David Tománek, 8. Jakub Tabášek, 8. Vítězslav Špok, 9. Dominik Počta, 11. Filip Nochta, 15. Matyáš Pros, 23. Jakub Vykouk, 30. Matyáš Pros, 32. Vojtěch Honzák, 36. Filip Nochta, 52. Filip Nochta, 55. Jakub Vykouk, 55. Matěj Tabášek, 56. Vojtěch Honzák - 22. Marek Sochor, 24. David Matza, 35. Matouš Dašek, 39. Jan Fidler, 40. David Matza, 43. David Matza, 57. Petr Bořuta; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Matyáš Novotný -5, František Lerch ? - Adam Havriljak -4, Jan Drobný ?; po třetinách: 6:0, 4:5, 4:2
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Do první třetiny jsme nastoupili ve velkém tempu a dostali se do velkého náskoku. V naší hře se po celou třetinu neobjevovaly žádné chyby. Škoda, že jsme nastavené tempo neudrželi celý zápas a chvílemi nám chyběl rychlejší přístup k soupeři a energie. Tím jsme zápas trochu zdramatizovali, ale naštěstí jsme si od soupeře udrželi minimálně čtyřgólový odstup a utkání zaslouženě výhráli. Děkujeme soupeři a těšíme se na další kolo poháru.
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): První třetina dala ráz celému utkání. Nedokázali jsme hrát trpělivěji na míčku a běhavému soupeři jsme tímto míčky odevzdávali. Některé branky byly však až moc laciné a ikdyž jsme od druhé třetiny svoji hru zlepšili, domácí si svůj náskok hlídal a na závěr už jsme odešli i psychicky což se projevilo na konečném skóre. Pro nás i tak dobrá zkušenost v rámci letní přípravy. Domácím gratulujeme a přejem hodně zdaru v dalším kole.
59:20 Závěr zápasu probíhá v klidnějším tempu
59:00 Hala v Průhonicích praská ve švech pod 88 diváky!
57:04 Timeout FBC Draci
56:52 K velké smůle Lercha Bořutova střela sjela z čepele a došla k brance v tak nečekané razanci, že ho i překonala
56:51 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 14:7
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil #16 Petr Bořuta bez asistence (14:7)
55:52 Další krásná kombinace domácích a na jejím konci Honzák
55:50 GÓL FBC Draci Říčany! 14:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #93 Jakub Tabášek (14:6)
55:05 Tabášek od mantinelu překonal brankáře Drobného
54:58 GÓL FBC Draci Říčany! 13:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #92 Matěj Tabášek bez asistence (13:6)
54:27 Vykouk před brankou dává snadný gól na 12:6
54:26 GÓL FBC Draci Říčany! 12:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #23 Matyáš Pros (12:6)
53:45 Hezký skákavý míček od Kubeše na Prose, ten ho však netrefil
52:19 Fidler na polovině zastavil Jakuba Tabáška nedovoleným způsobem a přesilovku si zkusí i domácí
52:18 Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
51:31 Nochta nalezen Matějem Tabáškem a výborně prostřelil gólmana
51:30 GÓL FBC Draci Říčany! 11:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (11:6)
50:25 Špok s Kubešem kombinují a Draci tak jsou stále v držení míčku
49:45 Bořuta zbořen u střídačky domácích, rozehrává Děčín
48:30 Svoboda si pohlídal míček před napadajícím Plechatým
48:15 Říčany přežili oslabení, hodně tomu pomohlo i několik zákroků Lercha
46:12 Blažek srazil k zemi soupeře a rozhodčí ho bez váhání vyhazuje na trestnou lavici
46:11 Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:50 Vrátil chtěl naskočit Honzákovi na záda, k jeho smůle ho však minul a skončil za mantinelem
42:49 Daškův obranný blok nastartoval protiútok Děčína a ten proměnil Matza
42:48 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 10:6
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #94 Jan Fidler (10:6)
41:50 Vybíral vystrašen napadajícím Honzákem a nepřesnou nahrávkou tak zavařil kolegovi na beku
40:55 Opět podél levého mantinelu brousil Dašek, tentokrát však byla jeho střela nepřesná
40:25 Z rohu rozehrává Matěj Tabášek, Draci tak kombinují na půlce soupeře
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 František Lerch družstva FBC Draci
40:00 Třetí třetinu zahájí Draci s Lerchem v bráně místo Novotného
39:08 Fidler s Matzou teď potrápili domácí a dva rychlé góly hostí jsou na světě
39:07 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 10:5
38:47 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 10:4
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #4 Vladislav Vrátil (10:4)
38:30 Kubeš se teď prohnal celým týmem soupeře jako horký nůž máslem. Stopku mu nasadil až gólman Drobný
37:55 Kubeš vyslal příliš ostrou nahrávku na Tománka a míček se od něj odráží za mantinel
35:54 Svoboda zastavil soupeře a okradl ho o míček, následně si rozdal pár narážeček s Nochtou a ten posunul míček až za gólmanova záda
35:53 GÓL FBC Draci Říčany! 10:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #33 Marek Svoboda (10:3)
34:58 Podél mantinelu vyběhl Dašek a prostřelil Novotného
34:57 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 9:3
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil #24 Matouš Dašek bez asistence (9:3)
34:35 Branka spadla na gólmana, hra tak byla přerušena. Teď už se ze sítě vymotal a můžeme pokračovat
34:00 Tománek vystavil blok střele Brauera
31:46 Bratrská souhra Honzáků končí devátou brankou Říčan
31:45 GÓL FBC Draci Říčany! 9:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (9:2)
30:45 Zárubova klička na moment zmátla obranu domácích, jeho střela však neměla gólové parametry
29:22 I tato střela Prose bude gólová. Našel mezírku mezi nohami gólmana a stav už je 8:2
29:20 GÓL FBC Draci Říčany! 8:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #63 Marek Honzák (8:2)
28:50 Sochor teď dobře přečetl rozehrávku Draků, koncovka však mezi tyče nešla
28:10 Dvě standardky pro Děčín, ale ani jedna větší šanci nepřinesla
27:00 Tvrdá Vykoukova rána od mantinelu, ale připravený brankář hostí
26:20 Bořuta získal balón ukradený Zikovi, následně bekhendem minul bránu Vrátil
25:10 Svobodova střela do masky hostujícího brankáře
23:50 Honzák musí předčasně střídat, v souboji si zlomil hůl
23:23 Děčín zbraně neskládá, Fidlerovu pumelici protečoval za gólmanova záda Matza
23:22 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 7:2
22:27 Draci odpovídají na inkasovaný gól, Vykouk posílá táhlou ránu za záda gólmana
22:26 GÓL FBC Draci Říčany! 7:1
22:10 Fidler Matzu nenašel, dobře postavený obránce domácích
21:02 Děčín se zapisuje na gólovou listinu, Vrátil skvěle vybojoval míček pro Sochora a ten prolomil gólmana Novotného
21:01 GÓL 1. FBC DDM Děčín 4! 6:1
Branku družstva DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #4 Vladislav Vrátil (6:1)
20:30 Protiútok hostí si vylámal zuby na dobrém zákroku Novotného, který přečetl Matzovu kličku
20:01 Druhou třetinu začne na míčku Děčín
19:40 Vrátil vyhazuje Špoka za mantinel a Říčany zahrají standardku
18:20 Novotný nebyl příliš sebejistý v tomto zákroku a skoro ho to stálo doposud čisté konto
17:40 Svoboda pod tlakem vyhazuje míček
17:00 Prosův stahovačkový koncert zavařil obraně, finální nahrávka však postrádala přesnost
16:15 Sochorova nahrávka přečtena obranou a Draci se hnali do protiútoku. Ten však skončil na obraně hostí
14:30 Prosův únik přinesl šestou branku domácích
14:29 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (6:0)
14:15 Plechatý obrán Tabáškem a střelu z toho vytěžil Honzák, gólman chytá
13:30 Brauer doběhl pro míček rychle a posunul ho obraně k následné kombinaci
12:30 Pros dostal ránu do zad a rozhodčí nechává standardku pro Draky
11:40 Zika naservíroval Honzákovi pěknou nahrávku, ten však po teči soupeře míjí
10:38 Rozjetí Draci přidávají další gól,tentokrát z hole Filipa Nochty. Po deseti minutách 5:0!
10:37 Timeout DDM Děčín IV
10:37 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
08:30 Velmi ledová sprcha pro hostující Děčín. Nejprve našel Tabášek místo na přední tyči, následně vedla chyba obrany k úniku Tománka se Špokem a třetí branku prostrčil Počta skrze gólmana, který byl následně vystřídán svým kolegou
08:25 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Jan Drobný družstva DDM Děčín IV
08:24 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #7 Dominik Počta bez asistence (4:0)
07:55 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (3:0)
07:42 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:0)
06:40 Marek Honzák riskantní přihrávkou našel čepel soupeře a akci uhasil až Jakub Tabášek faulem
05:50 Počta seknul do hole soupeře, míček rozehraje Děčín
05:10 Domácí drží hosty za polovinou rychlou kombinací
04:40 Zika sražen k zemi, přijde rozehrávka domácích.
03:16 Pros vypresoval míček v útočném rohu a našel před brankou Tománka, který bekhendem uklidil míček gólmanovi mezi nohy a otevřel skóre tohoto utkání
03:15 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (1:0)
02:40 Obrana zastavila Marka Honzáka a Děčín si zahraje na míčku
01:25 Mladší z bratrů Tabášků vyslal první střelu zápasu, bohužel pro něj šla mimo
00:45 Říčany kombinují u poloviny hřiště
00:01 Po úvodním buly na míčku hosté
00:00 Dámy a pánové krásný nedělní podvečer z haly v Průhonicích. Ještě než vypukne sezóna můžeme si všichni vychutnat také kvalifikační kola Poháru Českého florbalu. Dnes konkrétně to druhé, ve kterém se utkají domácí Draci Říčany s hostujícím Děčínem. Divizní Děčín je určitě papírovým favoritem, nicméně nutno nepodcenit mladý a dravý tým domácích. Pohodlně se usaďte, zápas začne v 17 hodin!