60
  • 60 59:04
    Roudnice

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbalová akademie MB 5:7
branky: 14. Ondřej Cvekl, 21. Daniel Pilař, 32. Ondřej Cvekl, 53. Štěpán Cvekl, 59. Jiří Šolta - 3. Zdeněk Vyhnánek, 13. Dominik Sova, 21. Zdeněk Vyhnánek, 23. Tomáš Malý, 33. Tadeáš Korolevyč, 36. Jan Ulman, 59. Jiří Krouský; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Matěj Fišer 43 - Radovan Kopuletý 27; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:04 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
58:54 GÓL Florbalová akademie MB! 5:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:7)
58:04 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #31 Štěpán Cvekl (5:6)
56:43 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Hrůza družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
52:58 Na první branku třetí třetiny jsme si trochu počkali , v 13. minutě po kombinaci po ose Š. Cvekl - D. Pilař a zakončující Š. Cvekl snižuje tým BK REAL Roudnice stav utkání na 4:6 .
52:57 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 11:25
35:14 GÓL Florbalová akademie MB! 3:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:6)
32:00 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #93 Vojtěch Starý (3:5)
31:13 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (3:4)
29:03 Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
24:39 Vyloučen hráč #21 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
22:38 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:4)
21:00 V první minutě 2.třetiny jsme viděli hned 2branky . První branku vstřelil hráč týmu hostí číslo 2 Vyhnánek v čase 00:36 a změnil stav utkání na 1:3 . V čase 00:59 vstřelil branku tým domácích , konkrétně po souhře do prázdné branky hráč číslo 18 Daniel Pilař , kterému po pohledné akci nahrával kapitán týmu Ondřej Cvekl . Stav utkání na začátku 2. třetiny 2:3 .
20:59 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #49 Ondřej Cvekl (2:3)
20:36 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #97 Tomáš Malý (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:14
13:37 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (1:2)
13:37 Prvním střelcem týmu domácích se stal hráč číslo 49 Ondřej CVEKL po individuálním úniku , kdy zakončil střelou tahem do pravého horního rohu branky Mladé Boleslavy . Stav utkání 1:2
12:09 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Dominik Sova, asistoval #11 Jan Ulman (0:2)
02:17 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (0:1)
00:01 Vítáme vás u prvního kola vyřazovací fáze Poháru českého florbalu mezi Florbalovou Akademií Mladá Boleslav a týmem BK REAL Roudnice .