58
  • 58 57:12
    Meťák

SK Meťák České Budějovice - FbC Písek 7:9
branky: 10. Tomáš Bezpalec, 15. Tomáš Bezpalec, 35. Jakub Jiráček, 45. Tomáš Bezpalec, 51. David Dvořáček, 54. Jakub Jiráček, 57. Tomáš Zelinka - 1. Michael Kolínský, 5. Václav Staněk, 9. Michal Cigánek, 14. Tomáš Biskup, 27. Tomáš Biskup, 43. Michael Kolínský, 43. Tomáš Biskup, 45. Michael Kolínský, 57. Michael Kolínský; rozhodčí: Patrik Plocha - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jindřich Zettner ? - Vlastimil Dvořák -7; po třetinách: 2:4, 1:1, 4:4
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:19 Komentář trenéra hostů: Vstup do zápasu byl dobrý, od druhé třetiny jsme začali dělat chyby a soupeř si díky tomu dokázal vytvořit více šancí. Ve třetí třetině jsme ze začátku drželi pokyny a od půlky jsme se soupeřem začali hrát nahoru dolu. Konec zápasu jsme naštěstí dohráli na balonu a můžeme se těšit na další kolo poháru. Zdravíme spoluhráče do Kutné Hory a ještě že tu nebyl trenér. Děkujeme soupeři za férové utkání.
59:19 Komentář trenéra domácích: Nastoupili jsme proti fyzicky i technicky zdatnějšímu týmu. V první třetině kdy jsme na ně vůbec nebyli připravení, jsme zaslouženě prohrávali o dva góly. Po první třetině jsme změnili taktiku a hned jsme byli konkurence schopní. Nakonec z toho byl dobrý zápas a po hektickém závěru nakonec soupeř zaslouženě vyhrát. Děkujeme soupeři za utkání.
57:12 Timeout SK Meťák České Budějovice
56:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #11 Tomáš Zelinka, asistoval #21 Jakub Jiráček (7:9)
56:02 GÓL FbC Písek! 6:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #43 Filip Trkovský (6:9)
53:51 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #21 Jakub Jiráček, asistoval #32 Martin Smudek (6:8)
50:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 David Dvořáček, asistoval #24 Matěj Hladík (5:8)
44:10 GÓL FbC Písek! 4:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #10 Václav Staněk (4:8)
44:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #32 Martin Smudek (4:7)
42:33 GÓL FbC Písek! 3:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #34 Adam Petroušek (3:7)
42:02 GÓL FbC Písek! 3:6
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
36:13 Vyloučen hráč #11 Tomáš Zelinka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
34:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #21 Jakub Jiráček, asistoval #7 Michael Foltýn (3:5)
26:51 GÓL FbC Písek! 2:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #33 Zdeněk Valdauf (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 11:16
14:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (2:4)
13:08 GÓL FbC Písek! 1:4
09:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #24 Matěj Hladík (1:3)
08:10 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek z trestného střílení (0:3)
04:58 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #10 Václav Staněk, asistoval #18 Michal Cigánek (0:2)
00:57 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (0:1)