56
  • 56 55:49
    2

OLYMP FLORBAL - FBC Štíři Č. Budějovice 5:8
branky: 1. Patrik Bělohlávek, 3. Patrik Bělohlávek, 39. Robin Frank Davis, 49. Jakub Krise, 53. Šimon Černý - 2. Tomáš Kaňák, 20. Matyáš Sirotek, 20. Matyáš Kouba, 23. Matyáš Kouba, 37. Matyáš Sirotek, 40. Matyáš Sirotek, 45. Matyáš Sirotek, 53. Samuel Starčevský; rozhodčí: Jakub Tázler - David Hertz; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Dvořák 37 - Vojtěch Šrámek 18, Matěj Brabenec 32; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:2
60:00 Komentář domácích: Soupeř nás předčil v pohybu na malém prostoru , což v kombinaci s našimi nesmyslnými přihrávkami na útočné polovině na hole soupeře vedlo k tomuto výsledku.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Pro náš juniorský tým dobrá příprava na sezonu. Potřebujeme vyladit proměňování šancí a obrannou hru. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:19
55:49 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
52:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (5:8)
52:13 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #69 Přemysl Machek (5:7)
48:29 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #17 Jakub Krise, asistoval #73 Jiří Beck (4:7)
47:30 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
44:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:7)
42:23 Vyloučen hráč #88 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 17:16
39:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek bez asistence (3:6)
38:30 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Frank Davis z trestného střílení (3:5)
36:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (2:5)
26:20 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
22:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #78 Vojtěch Fišer (2:4)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Brabenec družstva FBC Štíři Č. Budějovice
20:00 Střely v 1. části: 12:20
19:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #24 Samuel Starčevský (2:3)
19:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #92 Jáchym Peprný (2:2)
15:21 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #69 Přemysl Machek.
12:07 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
02:48 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #94 Matyáš Pechar (2:1)
01:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #85 Tomáš Kaňák, asistoval #24 Samuel Starčevský (1:1)
00:19 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #48 Tomáš Slavík (1:0)