• 57 56:52
    3:10
    (Knězů)

Spartak Kaplice - Spartak Pelhřimov 3:10
branky: 3. Tomáš Dvořák, 47. Martin Hrmo, 54. Tomáš Kadlec - 7. Jan Holas, 18. Dan Kalina, 20. Marek Švrkala, 29. Václav Fučík, 31. Martin David, 39. Petr Zajíček, 40. Ladislav Běhounek, 44. Dan Kalina, 47. Petr Zajíček, 57. Vojtěch Mozr; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek ?, Vlastimil Pokrývka ? - Libor Domkář 19; po třetinách: 1:3, 0:4, 2:3
60:00 Komentář domácích Lukš Libor (Asistent trenéra): Gratuluji velmi kvalitnímu soupeři k zaslouženému vítězství. Hráčům chci poděkovat za obětavý výkon a nasazení až do konce utkání a zejména chci pochválit výkon 5 juniorů, pro které to bylo první takto náročné utkání. Doufám, že se nám co nejdříve podaří stabilizovat velmi obměněnou sestavu a že naše hra a výkony půjdou nahoru.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Utkání rozhodly naše zkušenosti a přesnější zakončení. Výkon z naší strany nebyl optimální zejména směrem do obrany a soupeři jsme nabídli spoustu šancí. Celkově chyběla přesnost v kombinaci i v zakončení. V utkání nás podržel svými zákroky i brankář. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
56:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #17 Jan Knězů (3:10)
53:19 GÓL Spartak Kaplice! 3:9
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec bez asistence (3:9)
46:32 GÓL Spartak Kaplice! 2:9
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #55 Martin Hrmo, asistoval #42 Jan Völfl (2:9)
46:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:9
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (1:9)
43:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #48 Michal Šulc (1:8)
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:15 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #81 Šimon Kysela (1:7)
38:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (1:6)
34:21 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou
30:13 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #43 Martin David, asistoval #24 Vojtěch Mozr (1:5)
28:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #12 Vít Papež (1:4)
28:36 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vlastimil Pokrývka družstva Spartak Kaplice
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #17 Jan Knězů (1:3)
18:47 Trestné střílení družstva Spartak Kaplice neproměnil #55 Martin Hrmo.
17:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #17 Jan Knězů (1:2)
09:39 Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #16 Jan Holas, asistoval #92 Ladislav Běhounek (1:1)
02:48 GÓL Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva Spartak Kaplice vstřelil #12 Tomáš Dvořák, asistoval #42 Jan Völfl (1:0)