10:7
    Jan RAČÁK
    ()

PSKC Okříšky - Hornets Brno ZŠ Horní 10:7
branky: 3. Petr Pojer, 13. Martin Noháček, 22. Vojtěch Novotný, 24. Martin Noháček, 37. Adam Ampapa, 39. Tomáš Uher, 42. David Kučera, 45. Martin Noháček, 47. Martin Noháček, 60. Jan Račák - 25. Lukáš Chudíček, 26. Adam Obertan, 33. Jiří Žák, 48. Pavel Brückner, 53. Dominik Hude, 56. Tomáš Rak, 59. Jiří Žák; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:5 + Jiří Žák 4 + Pavel Brückner OS; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 2:0, 4:3, 4:4
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): V zápase tragikomedie z naší strany. Pomalé, nedůrazné, bez talentu a zápalu, dnes by to nestačilo ani na krajskou úroveň. Potřebujeme trénink a ideálně znát termínovku sezóny. Díky hráčům, co zápas odehráli, a soupeři gratuluji k zaslouženému postupu!
60:00 Komentář domácích Kula Josef (Trenér): Začátek utkání jsme měli pevně pod kontrolou, ale nechali jsme se strhnout nervózní hrou a dovolili jsme soupeři zdramatizovat konec utkání. Závěrečný tlak jsme zvládli a díky tomu postupujeme do dalšího kola Poháru ČFBU. Děkujeme soupeří za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Okříšky OLÉÉÉ!!!!
59:50 GÓL PSKC Okříšky! 10:7
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák bez asistence (10:7)
58:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 9:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (9:7)
56:54 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
55:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 9:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #48 Adam Obertan (9:6)
54:29 Vyloučen hráč #21 Tomáš Kotačka družstva KC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 9:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude bez asistence (9:5)
52:06 Vyloučen hráč #21 Jan Almásy družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou
51:41 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #48 Adam Obertan.
51:06 Vyloučen hráč #99 Ondřej Dosedla družstva KC Okříšky na 2 minuty za sekání
48:56 Vyloučen hráč #10 Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní - osobní trest
48:56 Vyloučen hráč #10 Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
47:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 9:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #10 Pavel Brückner, asistoval #98 Jiří Žák (9:4)
46:18 GÓL PSKC Okříšky! 9:3
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #75 Adam Ampapa (9:3)
44:21 GÓL PSKC Okříšky! 8:3
41:52 GÓL PSKC Okříšky! 7:3
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #55 David Kučera, asistoval #75 Adam Ampapa (7:3)
40:38 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2+2 minuty za hrubost
38:17 GÓL PSKC Okříšky! 6:3
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #16 Jan Račák (6:3)
36:47 GÓL PSKC Okříšky! 5:3
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #55 David Kučera (5:3)
32:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #22 Tomáš Rak (4:3)
32:06 Vyloučen hráč #6 Matěj Lang družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
25:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #48 Adam Obertan, asistoval #10 Pavel Brückner (4:2)
25:32 Vyloučen hráč #22 Tomáš Rak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
25:32 Vyloučen hráč #57 Martin Noháček družstva KC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování
24:46 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #99 Lukáš Chudíček, asistoval #6 Matěj Lang (4:1)
23:42 GÓL PSKC Okříšky! 4:0
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #46 Tomáš Uher (4:0)
23:42 Noháček pohotově dorazil
21:38 GÓL PSKC Okříšky! 3:0
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #52 Vojtěch Novotný, asistoval #16 Jan Račák (3:0)
21:38 Chybou hostů získal míček Račák a nahrál Novotnému, který bez problémů zakončil
15:18 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
12:19 GÓL PSKC Okříšky! 2:0
12:19 Ampapa našel krásně Noháčka a ten z první trefuje
02:14 GÓL PSKC Okříšky! 1:0
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #71 Petr Pojer bez asistence (1:0)