17:2
    Šimon CZERNEK
    (Martynek)

FBC Intevo Třinec - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 17:2
branky: 4. Jan Janáč, 7. Jan Kováč, 9. Jiří Martynek, 12. Filip Turoň, 20. Michał Martynek, 27. Michal Badura, 30. Dominik Gorný, 30. Michal Badura, 32. Jan Mieszek, 34. Jakub Stebel, 35. Adam Szkandera, 35. Michal Badura, 36. Ondřej Bajtek, 41. Jan Mieszek, 45. Tomáš Janovský, 53. Jan Janáč, 58. Šimon Czernek - 30. Adam Palát, 39. Jiří Hulák; rozhodčí: Adam Daniel - Jakub Palowski; vyloučení: 1 + Dominik Gorný 4:5; využití: 4:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Kreis -1 - Marek Hrabec -16, David Pavka -1, Marek Hrabec -16; po třetinách: 5:0, 8:2, 4:0
60:00 Komentář hostů Matěj Marek (Vedoucí): Třinec nám ukázal, na čem máme v sezóně zamakat. Bohužel tempo potivníku bylo úplně jinde. Děkuji Klukům z Třince za předvedený výkon a přeji hodně sil v dalších kolech poháru a sezóně.
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): S chutí jsme si zastříleli, úplně optimální to nebylo, ale převažují pozitiva. Děkujeme super fanouškům, rozhodčím a soupeři za zápas.
57:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 17:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #11 Jiří Martynek (17:2)
56:17 Vyloučen hráč #98 Tomáš Habrnál družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře
52:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 16:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #44 Jan Kováč (16:2)
51:53 Timeout FBC Třinec
50:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Marek Hrabec družstva FbC Frýdek-Místek
46:36 Vyloučen hráč #24 Dominik Gorný družstva FBC Třinec na 2+2 minuty za hrubost
44:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 15:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #13 Ondřej Bajtek (15:2)
44:27 Vyloučen hráč #95 Jiří Hulák družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání
43:13 Vyloučen hráč #27 Vladan Sukač družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost
43:13 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Třinec na 2 minuty za hrubost
40:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 14:2
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #47 Jan Janáč (14:2)
38:23 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 13:2
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #95 Jiří Hulák, asistoval #41 Matěj Gilar (13:2)
35:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:1
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #15 Tomáš Janovský (13:1)
34:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:1
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #24 Dominik Gorný (12:1)
34:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:1
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #35 Jan Mieszek (11:1)
33:13 Vyloučen hráč #95 Jiří Hulák družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:1
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #5 Jakub Stebel, asistoval #17 Filip Turoň (10:1)
31:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:1
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #15 Tomáš Janovský (9:1)
30:21 Vyloučen hráč #13 Adam Hostovičák družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
29:35 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 8:1
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #73 Adam Palát, asistoval #57 Adam Matěj (8:1)
29:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:0
29:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #74 Michal Badura (7:0)
26:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #56 Adam Szkandera (6:0)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 David Pavka družstva FbC Frýdek-Místek
19:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #16 Šimon Czernek (5:0)
11:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #13 Ondřej Bajtek (4:0)
08:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #13 Ondřej Bajtek (3:0)
06:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Třinec vstřelil #44 Jan Kováč, asistoval #56 Adam Szkandera (2:0)
03:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0