2

3

3.

Florbal Jindřichův Hradec B - 1. FbK Tábor 4:5pn
branky: 5. Jakub Hybš, 22. Jakub Pavlát, 29. Roman Aster, 44. Jonáš Řípa - 14. Petr Kutner, 15. Lukáš Bambula, 33. Petr Kutner, 42. Josef Mareš, N Petr Kutner; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Toman ? - David Vokoun -4; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #11 Petr Kutner a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #4 Roman Klípa a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #13 Josef Mareš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec B hráč #43 Jonáš Řípa a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec B hráč #24 Jakub Šmíd a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec B hráč #21 Jakub Pavlát , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
43:37 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 4:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #43 Jonáš Řípa bez asistence (4:4)
41:25 Timeout Florbal Jindřichův Hradec B
41:16 GÓL 1. FbK Tábor! 3:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš bez asistence (3:4)
35:21 Vyloučen hráč #30 Roman Aster družstva Florbal Jindřichův Hradec B na 2 minuty za špatné střídání
32:57 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #83 Lukáš Bambula (3:3)
32:57 Vyloučen hráč #7 Martin Drtina družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zdržování hry
31:06 Vyloučen hráč #30 Roman Aster družstva Florbal Jindřichův Hradec B na 2 minuty za blokování florbalky
28:56 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 3:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #30 Roman Aster, asistoval #43 Jonáš Řípa (3:2)
21:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #21 Jakub Pavlát, asistoval #24 Jakub Šmíd (2:2)
14:30 GÓL 1. FbK Tábor! 1:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #83 Lukáš Bambula, asistoval #6 Vojtěch Moravec (1:2)
13:43 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #7 Martin Drtina (1:1)
04:40 GÓL Florbal Jindřichův Hradec B! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec B vstřelil #4 Jakub Hybš, asistoval #10 Jakub Vaňásek (1:0)