2

3

7.

TJ Sokol Chýnov - FBC Spartak Kaplice 4:5pn
branky: 3. Pavel Korbel, 10. Pavel Korbel, 24. Viktor Voborský, 28. Pavel Korbel - 3. Petr Lukš, 14. Tomáš Kadlec, 21. Petr Lukš, 38. Tomáš Kadlec, N František Dvořák; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 3 + Dominik Sebastian Zenkl 4 + Ondřej Vachta 4:2 + Jan Völfl 4; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Daniel Zenkl ? - Dominik Štěpánek ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:1, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #9 Tomáš Menšík , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #2 Otto Strakatý , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #10 Pavel Korbel , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #9 Tomáš Menšík a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #10 Pavel Korbel a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #72 František Dvořák a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #37 Petr Lukš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #19 Jakub Jirkal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #72 František Dvořák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #19 Jakub Jirkal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #72 František Dvořák a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
41:37 Timeout FBC Spartak Kaplice
37:43 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #19 Jakub Jirkal (4:4)
27:49 GÓL TJ Sokol Chýnov! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #8 Vojtěch Vachta (4:3)
27:21 Vyloučen hráč #39 Ondřej Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za hrubost
27:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
23:46 GÓL TJ Sokol Chýnov! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #23 Viktor Voborský, asistoval #39 Ondřej Vachta (3:3)
22:31 Vyloučen hráč #8 Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
20:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (2:3)
20:14 Vyloučen hráč #4 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
18:22 Vyloučen hráč #39 Ondřej Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
13:42 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #4 Jan Völfl (2:2)
12:45 Vyloučen hráč #15 Dominik Sebastian Zenkl družstva TJ Sokol Chýnov na 2+2 minuty za nesportovní chování
11:16 Vyloučen hráč #10 Pavel Korbel družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za hra rukou
10:24 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za zvedání florbalky
09:44 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #23 Viktor Voborský (2:1)
02:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #90 Ondřej Gloza (1:1)
02:46 GÓL TJ Sokol Chýnov! 1:0