0

0

0.

TJ Sokol Chýnov - Pacovští Honzíci 4:5pn
branky: 12. Dominik Sebastian Zenkl, 15. Vojtěch Vachta, 19. Viktor Voborský, 34. Ondřej Vachta - 1. Karel Vágner, 16. Jan Brothánek, 39. Josef Pojer, 44. Karel Vágner, N Josef Pojer; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Menšík ?, David Daniel Zenkl ? - Adam Kršek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #53 Josef Pojer a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #67 Lukáš Janura , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #53 Josef Pojer , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #94 Jan Tomšů , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #13 Tomáš Klouda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #15 Dominik Sebastian Zenkl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Chýnov hráč #10 Pavel Korbel , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
43:03 GÓL Pacovští Honzíci! 4:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #17 Karel Vágner, asistoval #57 Jan Brothánek (4:4)
42:52 Timeout Pacovští Honzíci
38:05 GÓL Pacovští Honzíci! 4:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer bez asistence (4:3)
33:43 GÓL TJ Sokol Chýnov! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #39 Ondřej Vachta, asistoval #13 Tomáš Klouda (4:2)
32:44 Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost
32:44 Vyloučen hráč #7 Tomáš Kučera družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za hrubost
18:56 GÓL TJ Sokol Chýnov! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #23 Viktor Voborský, asistoval #10 Pavel Korbel (3:2)
16:32 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vachta družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání
15:28 GÓL Pacovští Honzíci! 2:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #57 Jan Brothánek, asistoval #94 Jan Tomšů (2:2)
14:08 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #8 Vojtěch Vachta, asistoval #75 Michal Janíček (2:1)
13:22 Vyloučen hráč #2 Otto Strakatý družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání
11:30 GÓL TJ Sokol Chýnov! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #10 Pavel Korbel (1:1)
05:41 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Ingr družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:51 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #17 Karel Vágner, asistoval #94 Jan Tomšů (0:1)