5:10
    Tomáš KADLEC
    ()

Fbc Strakonice B - FBC Spartak Kaplice 5:10
branky: 2. Tomáš Houska, 6. Adam Štěpánek, 13. Vojtěch Houska, 30. Ondřej Palečko, 41. Jakub Kořán - 1. Jakub Jirkal, 1. Petr Lukš, 10. Antonín Ballák, 12. František Dvořák, 12. Martin Hrmo, 18. Filip Musil, 23. Jakub Jirkal, 27. Filip Hron, 39. Martin Hrmo, 45. Tomáš Kadlec; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1 + Petr Lukš 4 + TT; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Jan Staněk ? - Dominik Štěpánek ?; po třetinách: 3:5, 1:3, 1:2
44:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec bez asistence (5:10)
41:02 Vyloučen hráč #8 Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
40:29 GÓL Fbc Strakonice B! 5:9
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #25 Jakub Kořán, asistoval #66 Adam Štěpánek (5:9)
38:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #58 Martin Hrmo, asistoval #7 Jakub Jirkal (4:9)
29:34 GÓL Fbc Strakonice B! 4:8
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #98 Ondřej Palečko, asistoval #9 Tomáš Houska (4:8)
26:15 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #39 Filip Hron, asistoval #40 Vít Beránek (3:8)
22:51 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #22 Tomáš Kadlec (3:7)
17:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #55 Filip Musil, asistoval #39 Filip Hron (3:6)
12:26 GÓL Fbc Strakonice B! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #25 Jakub Kořán (3:5)
11:30 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #58 Martin Hrmo, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:5)
11:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #83 Petr Beneš (2:4)
09:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #60 Pavel Wunsch (2:3)
07:46 Vyloučen hráč #98 Ondřej Palečko družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za špatné střídání
05:36 GÓL Fbc Strakonice B! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #77 Matěj Mikeš (2:2)
01:40 GÓL Fbc Strakonice B! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #77 Matěj Mikeš (1:2)
00:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #72 František Dvořák (0:2)
00:45 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice do konce utkání - technický trest
00:45 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
00:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1