2

0

2.

FBC Spartak Kaplice - FBC DOŠWICH MILEVSKO B 6:4pn
branky: 16. Tomáš Kadlec, 29. Jakub Jirkal, 32. Jan Völfl, 41. Filip Hron, 46. Jakub Jirkal, N Jakub Jirkal - 4. Lubomír Silvestr, 26. Vladimír Šimák, 38. Lubomír Silvestr, 42. Martin Sedlák; rozhodčí: Gerold Rachlinger - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek ? - Petr Šimák -5; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2, 1:0
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #12 Martin Sedlák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #20 David Prokop , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #72 František Dvořák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #7 Jakub Jirkal a vstřelil rozhodující gól (6:4).
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal z trestného střílení (5:4)
45:00 Zahájení prodloužení
44:28 Timeout FBC Spartak Kaplice
43:40 Atmosféra zápasu o 100% zhoustnul.
41:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #65 Lubomír Silvestr (4:4)
41:41 Milevsko si nenechává líbit gol v přesilovce, tudíž dávají taktéž branku.
40:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #30 Filip Hron, asistoval #37 Petr Lukš (4:3)
40:29 Pan Vítek Beránek zachytil kuličku v pravém místě a tím rozjel akci z kterého padl gol
40:09 Vyloučen hráč #35 Petr Beneš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
38:40 Kaplice ukazuje vodopád střel na bránu
37:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #65 Lubomír Silvestr, asistoval #73 Ondřej Šach (3:3)
33:15 Vyloučen hráč #28 Vladimír Šimák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
31:55 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #7 Jakub Jirkal (3:2)
31:55 Krásná akce končí zazvoněním jak v pohádce.
31:00 Začíná třetí třetina a hned na první pohled jde vidět že oba týmy chcou výhru.
28:43 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:2)
25:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #28 Vladimír Šimák, asistoval #69 Petr Šimák (1:2)
25:28 Vladimír Simák předvádí ukázkovou individuální práci.
20:32 Vyloučen hráč #13 Martin Koukol družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
18:10 Petr Beneš měl tutovou střelu do prázdné a MINUL. Nejspíš měl naročný včerejší večer.
15:36 Kaplice se nejspíš probudila ze zimního spánku a ukazuje že i oni umí dávat goly
15:27 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #42 Jan Völfl (1:1)
09:50 Kaplice předvádí krasné kombinace, ale akce nekončí v brance.
08:09 Brankaři na obou stranách předvádějí neskutečné zákroky.
05:07 Zápas se přelévá z jedné strany na druhou, potenciál tohoto zapasu je neskutečný
03:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 0:1