0

0

0.

Pacovští Honzíci - FBC Štíři Č. Budějovice C 8:7pn
branky: 5. Lukáš Janura, 8. Josef Pojer, 8. Lukáš Janura, 11. Josef Pojer, 28. Jan Tomšů, 34. Martin Nesvačil, 42. Jan Tomšů, N Josef Pojer - 1. Robert Straka, 4. Michal Beránek, 7. Robert Straka, 33. Jindřich Hrdý, 38. Jakub Zíka, 39. Jakub Zíka, 42. Jakub Zíka; rozhodčí: Kamil Vraspír - David Novák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Kršek ? - Radek Machač ?; po třetinách: 4:3, 1:0, 2:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #77 Jakub Zíka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #53 Josef Pojer a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #33 Pavel Formánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #32 František Zajíc a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #61 Jindřich Hrdý a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
41:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #77 Jakub Zíka, asistoval #11 Martin Doškář (7:7)
41:46 GÓL Pacovští Honzíci! 7:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #15 Adam Kršek (7:6)
40:56 Vyloučen hráč #77 Jakub Zíka družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání
38:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #77 Jakub Zíka, asistoval #7 Robert Straka (6:6)
37:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 6:5
34:21 Vyloučen hráč #90 Jan Trnka družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za vysoká florbalka
33:10 GÓL Pacovští Honzíci! 6:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #82 Martin Nesvačil, asistoval #53 Josef Pojer (6:4)
32:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #61 Jindřich Hrdý, asistoval #97 Robin Podlaha (5:4)
29:55 Vyloučen hráč #90 Jan Trnka družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za blokování florbalky
27:57 GÓL Pacovští Honzíci! 5:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #53 Josef Pojer (5:3)
10:04 GÓL Pacovští Honzíci! 4:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer z trestného střílení (4:3)
07:41 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #94 Jan Tomšů (3:3)
07:00 GÓL Pacovští Honzíci! 2:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer, asistoval #94 Jan Tomšů (2:3)
06:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #11 Martin Doškář (1:3)
04:54 GÓL Pacovští Honzíci! 1:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #17 Karel Vágner (1:2)
03:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek bez asistence (0:2)
00:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #23 Michal Beránek (0:1)