0

0

0.

FBC Štíři Č. Budějovice C - FBC DOŠWICH MILEVSKO B 5:6pn
branky: 26. Robin Podlaha, 28. Robert Straka, 30. Robert Straka, 38. Jakub Zíka, 44. Robert Straka - 14. Petr Dvořák, 18. Jakub Trojáček, 19. Martin Sedlák, 34. Petr Dvořák, 37. Petr Dvořák, N Petr Dvořák; rozhodčí: Kamil Vraspír - David Novák; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: David Klíma ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #61 Jindřich Hrdý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #28 Vladimír Šimák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #97 Robin Podlaha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #13 Martin Koukol , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #7 Robert Straka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #99 Petr Dvořák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
Zahájena trestná střílení
43:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #23 Michal Beránek (5:5)
37:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #77 Jakub Zíka, asistoval #23 Michal Beránek (4:5)
36:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #37 Jakub Trojáček (3:5)
33:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #99 Petr Dvořák bez asistence (3:4)
29:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #11 Martin Doškář (3:3)
28:13 Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
27:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka bez asistence (2:3)
25:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #97 Robin Podlaha, asistoval #8 Petr Koktan (1:3)
20:13 Vyloučen hráč #28 Vladimír Šimák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za hra rukou
18:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 0:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #20 David Prokop (0:3)
17:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #73 Ondřej Šach (0:2)
13:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #73 Ondřej Šach (0:1)
05:06 Vyloučen hráč #11 Martin Doškář družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za sekání