0

0

0.

SK Meťák České Budějovice - Fbc Strakonice B 5:6pn
branky: 6. Filip Pírka, 14. Tomáš Zelinka, 28. Filip Pírka, 31. David Dvořáček, 31. Martin Smudek - 3. Jiří Křesák, 6. Martin Košta, 9. Luboš Homolka, 28. Daniel Chvosta, 39. Daniel Chvosta, N Jiří Křesák; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Tomáš Prokopius; vyloučení: 1:2 + Martin Košta TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jindřich Zettner ? - Hynek Samec ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice B hráč #19 Jiří Křesák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #32 Martin Smudek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice B hráč #3 Miloslav Blahuta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #20 Tomáš Bezpalec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice B hráč #57 Daniel Chvosta , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:58 Timeout SK Meťák České Budějovice
38:56 GÓL Fbc Strakonice B! 5:5
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #44 Luboš Homolka (5:5)
31:19 Vyloučen hráč #64 Martin Košta družstva Fbc Strakonice B na 2+2 minuty za nesportovní chování
31:19 Vyloučen hráč #64 Martin Košta družstva Fbc Strakonice B do konce utkání
31:19 Vyloučen hráč #64 Martin Košta družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za nesportovní chování
30:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #32 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (5:4)
30:39 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 David Dvořáček, asistoval #24 Matěj Hladík (4:4)
29:50 Vyloučen hráč #25 Jakub Kořán družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za sekání
27:44 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Filip Pírka, asistoval #75 Jiří Stančík (3:4)
27:32 GÓL Fbc Strakonice B! 2:4
15:13 Vyloučen hráč #8 Michael Kudláček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
13:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #63 Tomáš Zelinka, asistoval #10 Filip Pírka (2:3)
08:57 GÓL Fbc Strakonice B! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:3)
05:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Filip Pírka, asistoval #63 Tomáš Zelinka (1:2)
05:03 GÓL Fbc Strakonice B! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #64 Martin Košta, asistoval #25 Jakub Kořán (0:2)
02:25 GÓL Fbc Strakonice B! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #64 Martin Košta (0:1)