0

0

0.

SKP České Budějovice - FbC Písek B 5:6pn
branky: 15. Ondřej Blažek, 16. Lukáš Odehnal, 23. Ondřej Blažek, 26. Jan Dlouhý, 43. Lukáš Odehnal - 7. Jan Koutník, 12. Martin Hrubec, 14. Jakub Hejpetr, 34. Ondřej Mixan, 36. Tomáš Hesoun, N Jakub Hejpetr; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Tomáš Prokopius; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 3; zásahy brankářů: Ladislav Dvořák -5 - Jakub Štěpán ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek B hráč #86 Jakub Hejpetr a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #12 Lukáš Odehnal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek B hráč #71 Jan Kulas a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #24 Ondřej Skok , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
42:22 GÓL SKP České Budějovice! 5:5
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #12 Lukáš Odehnal, asistoval #66 Ondřej Blažek (5:5)
35:31 GÓL FbC Písek B! 4:5
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #25 Tomáš Hesoun, asistoval #71 Jan Kulas (4:5)
34:14 Vyloučen hráč #24 Ondřej Skok družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
33:32 GÓL FbC Písek B! 4:4
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #6 Luboš Čuka (4:4)
25:09 GÓL SKP České Budějovice! 4:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #28 Jan Dlouhý, asistoval #24 Ondřej Skok (4:3)
22:23 GÓL SKP České Budějovice! 3:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #66 Ondřej Blažek bez asistence (3:3)
19:16 Vyloučen hráč #8 Jan Koutník družstva FbC Písek B na 2 minuty za sekání
15:29 GÓL SKP České Budějovice! 2:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #12 Lukáš Odehnal, asistoval #23 Miroslav Liška (2:3)
14:46 GÓL SKP České Budějovice! 1:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #27 Martin Widla (1:3)
13:05 GÓL FbC Písek B! 0:3
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #23 Ondřej Mixan (0:3)
11:44 GÓL FbC Písek B! 0:2
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #96 Martin Hrubec, asistoval #14 Lukáš Teska (0:2)
11:41 Vyloučen hráč #31 Michal Zamlinský družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání
06:41 GÓL FbC Písek B! 0:1
Branku družstva FbC Písek B vstřelil #8 Jan Koutník, asistoval #23 Ondřej Mixan (0:1)
04:52 Vyloučen hráč #24 Ondřej Skok družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky