1:9
    Pavel DANĚK
    (Škoda)

T.B.C. Králův Dvůr - Panthers Praha 1:9
branky: 34. Michal Mašek - 17. Jan Kšír, 19. Antonín Ježek, 29. Vojtěch Wojnar, 33. Petr Kölbl, 37. Petr Kölbl, 47. Jan Kšír, 55. Vojtěch Wojnar, 58. Vojtěch Wojnar, 59. Pavel Daněk; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Jan Buzík ?, Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:4
60:00 Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí): Dnešní utkání můžeme hodnotit pozitivně s ohledem na produktivitu. Máme však ještě v některých činnostech mezery a musíme na nich do blížícího se prvního kola zapracovat. Děkujeme soupeře za utkání.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Výsledek je celkem krutý, ale asi zasloužený. Hosté hráli jako stroje a nebyli jsme schopni na to reagovat. Ačkoli jsme byli připraveni na jejich hru, nedostupovali jsme místa, kde jsme věděli, že budou hrozit. Máme hodně co zlepšovat. Z 19 střel 1 gól je strašně málo. Panthers má široký kádr a má kam sáhnout. Přeji jim hodně štěstí proti Varům. Díky všem v hale za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
58:56 GÓL Panthers Praha! 1:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #25 Petr Škoda (1:9)
57:47 GÓL Panthers Praha! 1:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #27 Antonín Ježek (1:8)
57:33 Timeout Panthers Praha
57:33 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
57:33 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi
57:21 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
54:17 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:7)
49:01 Vyloučen hráč #67 Tomáš Balej družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
46:31 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #60 Marco Lombino (1:6)
43:16 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Štěpán Hrubý družstva Panthers Praha
40:00 Vyloučen hráč #37 Jakub Krsek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
36:47 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:5)
33:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:4)
32:57 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #60 Marco Lombino (0:4)
30:09 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
28:32 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:15
18:35 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:2)
16:04 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #91 Matouš Hrubý (0:1)