• 60 59:54
    2
    Jakub VYKOUK

FBC Draci Říčany - Florbalová akademie MB 4:3
branky: 6. Filip Nochta, 39. Matěj Tabášek, 54. Matyáš Pros, 60. David Tománek - 7. Petr Machač, 14. Petr Machač, 22. Petr Machač; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Dragoun; vyloučení: 3:7; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 12 - Radovan Kopuletý 21; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:0
60:00 Komentář vedoucího družstva hostí: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v nadcházejícím kole.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:54 Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci na 2 minuty za hrubost
59:48 GÓL FBC Draci Říčany! 4:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (4:3)
59:40 Timeout FBC Draci
56:32 Timeout Florbalová akademie MB
53:52 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:3)
52:11 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
52:11 Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
47:06 Vyloučen hráč #10 Dominik Sova družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:58 Vyloučen hráč #8 Václav Steinhaizl družstva FBC Draci na 2 minuty za blokování florbalky
41:27 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
38:07 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (2:3)
24:58 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:29 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka
21:03 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #9 Vojtěch Hrůza (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:6
13:23 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #11 Jan Ulman (1:2)
11:52 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za hrubost
06:21 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #44 Aleš Tůma (1:1)
05:39 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (1:0)