1

3

4.

FbC Písek - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:4pn
branky: 8. Vít Prokopec, 49. Jakub Mikeš, 49. Jan Králík - 8. Lukáš Trojáček, 17. Jan Keyzlar, 28. Jakub Trojáček, N Adam Černý; rozhodčí: Jan Dušek - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 24 - Miloš Kahoun 35; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:0
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Tak jako v celé přípravě nám první dvě třetiny vázla především hra v útočném pásmu. Ve třetí třetině a prodloužení jsme si dokázali vytvořit spousty brankových příležitostí, ale bohužel bez úspěchu. Prohra nás mrzí, ale pro nás je priorita liga a toto byla skvělá prověrka. Tradičně krásná kulisa a za to díky našim fanouškům. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji hodně štěstí do dalších bojů.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Výborný výkon celého týmu. Od první třetiny jsme kontrolovali balonek. Ve dvou pasážích jsme nechali soupeře přiblížit se k zdramatizování utkání. Výborný zápas, jako každý s Pískem. Děkuji všem za super zážitek.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #46 David Chvosta , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #15 Lukáš Trojáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #18 Michal Cigánek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #73 Jan Keyzlar a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #21 Marek Slepička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #29 Adam Černý a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #88 Tomáš Louženský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #58 Jakub Loskot a vstřelil gól.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:4
70:00 Ukončení prodloužení
69:42 Timeout FbC Písek
69:29 Písek v plném počtu
68:46 Atmosféra v obloukové hale je neskutečná, zbývá poslední minuta prodloužení a Písek stále v oslabení
60:00 Střely ve 3. části: 12:3
58:46 Milevsko bojuje neskutečným způsobem a tak se Písek ještě pořádně nedostal do akce
57:56 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:56 Poslední dvě minuty a Písek jde do prodloužení, uvidíme, zda tím rozhodnou o výsledku zápasu
55:12 Milevsko opět v plném počtu
53:14 Domácí v přesile po faulu Marka Čápa, uvidíme, zda tuto výhodu využijí
53:12 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:46 Dva rychlé goly Písku přinesly energii do žil všem hráčům a tak se domácí tým snaží, co může, aby následující minuty na hřišti přinesly další goly
48:20 Tak to bylo něco, během pár sekund je vyrovnáno po dvou bombách píseckých kanonýrů
48:17 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #63 Matěj Prčík (3:3)
48:13 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #18 Michal Cigánek (2:3)
48:01 Začíná tu být dusno
45:02 Souboje se přiostřují s každou přibývající minutou
43:00 Domácí na míčku, ale štěstí v koncovce jim dnes nepřeje
41:12 Písek se snží, co to jde, ale zatím je to marný
40:53 Jdeme do poslední třetiny dnešního zápasu a jsme zvědaví, co nám přinese
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
35:26 Velké trápení domácích v koncovce dovoluje hostům chodit do rychlých protiútoků a Písek může být rád za výborné brankářské schopnosti Vlasty Dvořáka
33:16 Písek se drží na míčku, ale žádný gol z toho
28:09 Napětí v hale by se dalo krájet, obzvlášť po golu dua Trojáčkových, díky kterému Milevsko zvyšuje brankový rozdíl
27:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #15 Lukáš Trojáček (1:3)
23:22 Dění zápasu se přelévá z jedné strany na druhou, ale zatím žádná změna v brankovém stavu
20:19 Druhá třetina začíná šancí dua Cigánek- Kolínský, která končí mimo branku
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
16:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #33 David Staněk (1:2)
16:11 Neskutečný.. Milevsko 2 sekundy před koncem přesilovky využívá početní převahy a zvyšuje skore na 2:1
15:33 Přesilovka hostů stále nevyužita, 25 sekund do konce
14:18 Milevsko v početní převaze, uvidíme, co vymyslí
14:13 Vyloučen hráč #57 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání
12:42 Písek se drží na míčku a předvádí krásné kombinace, které však nekončí v brankové konstrukci
09:20 Tempo zápasu zůstává po obou golech velmi vysoké a tak diváci mohou sledovat velmi atraktivní hokej
08:01 To bylo něco! V rozmezí 12 sekund jsme mohli v písecké obloukovce vidět goly obou týmů, stav je 1:1
07:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #23 Jakub Kotrba (1:1)
07:30 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec, asistoval #57 Michael Kolínský (1:0)
05:09 Oba týmy předvádí velmi důslednou obranu, zároveň ale i velkou snahu o vstřelení úvodního golu, zatím je ale stav stále 0:0
03:39 Krásná kombinace Michala Cigánka a Michaela Kolínského, která byla zblokována jedním z milevských obránců
02:33 Dění zápasu se přesunuje z jedné strany na druhou
00:18 Vítáme vás u sledování zápasu domácího Písku proti hostujícímu Milevsku. Již ze začátku můžeme vidět četné střely domácího týmu, uvidíme, jak se zápas bude dále vyvíjet.