10:3
    Tomáš MAREŠ
    (Houska)

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice 10:3
branky: 7. Miloslav Blahuta, 14. Tomáš Mareš, 16. Karel Šavrda, 25. Jiří Křesák, 26. Adam Přib, 29. Jan Staněk, 49. Jiří Křesák, 50. Tomáš Houska, 50. Tomáš Mareš, 51. Tomáš Mareš - 10. Vojtěch Basík, 12. Vojtěch Fišer, 47. Vojtěch Basík; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jaroslav Velek ? - Vojtěch Šrámek -6, Matěj Brabenec ?; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí): Pěkný zápas ve kterém jsme byly produktivnější a fyzicky lepší než soupeř. nStále je však na čem pracovat.Děkujeme divákům za návštěvu a soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů.Strakonice Ole.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Pěkné utkání se zkušeným týmem, který byl mnohem efektivnější v produktivitě. Musíme zapracovat na naší mentální stránce a nenechat se rozhodit při prvním problému. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí v lize.
50:46 GÓL Fbc Strakonice! 10:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (10:3)
49:38 GÓL Fbc Strakonice! 9:3
49:09 GÓL Fbc Strakonice! 8:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (8:3)
48:58 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
48:23 GÓL Fbc Strakonice! 7:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (7:3)
46:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #22 Matyáš Sirotek (6:3)
32:49 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
28:51 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení
28:29 GÓL Fbc Strakonice! 6:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #66 Adam Štěpánek (6:2)
28:29 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Brabenec družstva FBC Štíři Č. Budějovice
25:02 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #14 Jan Staněk (5:2)
24:41 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (4:2)
15:51 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:2)
13:17 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:2)
13:02 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
11:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #22 Matyáš Sirotek (1:2)
10:55 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
09:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #27 Dominik Březina (1:1)
06:45 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (1:0)
06:45 Mistr Blahuta využil zaváhání hostů a chladno krevně zakončuje pod víko