3:9
    Dominik NOVÁK
    (Renza)

FLORBAL LITOMYŠL - Spartak Pelhřimov 3:9
branky: 4. Martin Štarman, 14. Marek Boštík, 52. Dominik Novák - 1. Jan Knězů, 8. Dan Kalina, 11. Tomáš Kocián, 17. Viktor Vlach, 21. Petr Zajíček, 21. Petr Zajíček, 30. Petr Zajíček, 32. Viktor Vlach, 45. Jan Knězů; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 6, Jan Kyselý 22 - Libor Domkář 21; po třetinách: 2:4, 0:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): ​V zápase jsme tahali za kratší provaz. Soupeř byl lepší. Nevyšel nám úvod do první a druhé třetiny. Přes obranu soupeře jsme měli problém se dostat. Chtěl bych tým pocvhálit za výkon a že vydželi až do konce. Potrénujeme pár věcí a věřím, že se nám úvod sezóny vydaří. Děkujeme soupeři za hru
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): V utkání jsme byli aktivnějším týmem, které měl hru téměř po celé utkání pod kontrolou. Rozhodl úvod druhé třetiny, kdy jsme si vybudovali rozhodující náskok nejprve při oslabení a i v následné přesilovce. Závěrečná třetina už se spíš dohrávala, mrzí nás zranění Holiho. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme úspěšnnou ligovou sezónu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
59:59 Nejlepší hráč domácích Dominik Novák
51:12 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #88 Jakub Renza (3:9)
44:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:9
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (2:9)
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
31:54 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
31:54 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #9 Marek Švrkala (2:8)
29:29 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:7)
29:06 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
29:06 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
23:12 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
20:39 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (2:6)
20:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:5
20:00 Střely v 1. části: 11:12
19:58 Vyloučen hráč #35 Libor Domkář družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za držení
16:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #7 Dan Kalina (2:4)
13:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Marek Boštík, asistoval #21 Marek Macek (2:3)
13:27 Střídání brankáře. Nový brankář #68 Jan Kyselý družstva FLORBAL LITOMYŠL
10:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (1:3)
07:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #35 Libor Domkář (1:2)
03:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #21 Marek Macek (1:1)
00:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (0:1)