• 60 59:28
    8:3
    (Horník)

Zlín Lions - Snipers Třebíč 8:3
branky: 5. Jan Vondřejc, 17. David Vodica, 21. Lukáš Chalabala, 24. David Vodica, 34. David Vodica, 50. Vladimír Blažek, 52. Vladimír Blažek, 60. Lukáš Chalabala - 32. Adam Benáček, 33. Michal Pazderník, 49. Martin Žák; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 24 - Petr Brestovský 23, Jakub Veselý 9; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Každé vítězství potěší a v tomto tvrdém porovnání s týmem z Národní ligy je zvláště cenné. Dařilo se nám rozrušovat rozehrávku soupeře a získat náskok, který jsme disciplinovaným výkonem udržet do konce. Díky za utkání a štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér): Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství a postupu do dalšího kola Poháru. My se teď musíme připravit na příští týden a první kolo ligy a odstranit chyby, které jsme dnes udělali. Hodně štěstí do sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:28 GÓL Zlín Lions! 8:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #77 Filip Horník (8:3)
56:32 Timeout Snipers Třebíč
53:19 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
51:07 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #34 Lukáš Chalabala (7:3)
51:07 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Jakub Veselý družstva Snipers Třebíč
49:17 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #77 Filip Horník (6:3)
48:16 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:3)
48:16 Třebíč využívá přesilovku.
47:46 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry
43:05 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:20 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost
39:20 Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
35:34 Zlín pod tlakem.
33:10 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #88 Jan Vondřejc (5:2)
32:01 GÓL Snipers Třebíč! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (4:2)
31:10 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (4:1)
29:20 Třebíč v útočném pásmu.
23:11 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (4:0)
22:05 Střela Malošíka končí mimo bránu.
20:32 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 16:11
16:30 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (2:0)
14:07 Zlín v držení míčku.
12:32 Krásný zákrok zlínského golmana Bartíka.
11:34 Zlín se snaží dostat na útočnou polovinu.
10:12 Rozehrávka Třebíče neúspěšná.
07:52 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:17 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #91 Patrik Svoboda (1:0)