6:7
    Jakub ŠVARC
    (Vorel)

Florbal Kladno - SK Florbal Benešov 6:7p
branky: 3. Filip Molhanec, 8. Filip Molhanec, 25. Matěj Vencl, 25. Filip Molhanec, 31. David Burda, 37. Tomáš Ureš - 22. Ladislav Vorel, 25. Jakub Švarc, 37. Petr Tůma, 45. Martin Poláček, 46. Ladislav Vorel, 60. Ladislav Vorel, 62. Jakub Švarc; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 7 + Tomáš Ureš 4:6; využití: 2:3; diváků: 92; zásahy brankářů: David Kuliha 28 - Šimon Zídek 11, Lukáš Brož 10; po třetinách: 2:0, 4:3, 0:3, 0:1
70:00 Komentář domácích Burda David (Vedoucí): Hodně štěstí soupeři proti Tatranu.
70:00 Střely v prodloužení: 1:2
70:00 Ukončení prodloužení
61:53 GÓL SK Florbal Benešov! 6:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #91 Jakub Švarc, asistoval #14 Ladislav Vorel (6:7)
61:10 Kuliha chytá, Kladno ve čtyřech
60:35 Vorel v pozici podobné šestému gólu přestřeluje
60:01 Úvodní buly prodloužení pro Vorla, Benešov pokračuje v přesilovce 4 na 3
60:00 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:50 Poláček jen do Kulihy
59:24 Vorel trefuje prázdnou branku, hosté pokračují 5 na 3
59:23 GÓL SK Florbal Benešov! 6:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (6:6)
59:08 Vyloučen hráč #16 Filip Molhanec družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
58:55 Na balon se dostávají hosté
58:46 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2+2 minuty za hrubost
58:35 Timeout SK Florbal Benešov
58:20 Hosté v plném počtu, chyby v rozehrávce Kladno nedokázalo využít
57:25 Hodně odvážně to zkoušeli hosté, toho využil Linhart a míček zachytil, následně nechal vyniknout Brožovo rameno
56:35 Sochor ve skvělé pozici mimo
56:15 Linhart pouze do Brože
56:00 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
55:45 Tůma dobře přečetl Chromého pas, pak ale nezamířil mezi tři tyče
55:21 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:00 Benešovští zkouší prolomit kladenskou obranu křižnými přihrávkami, s tou poslední si domácí obrana věděla rady
54:00 Už poněkolikáté došlo na souboj Tůmy s Kulihou, úspěšnější byl opět kladenský brankář
53:00 Všetečka po zisku adresoval svou přihrávku na volného Burdu, tomu ale chybělo pár centimetrů, aby mohl zakončovat sám před Brožem
52:10 Lukáš svoji střelu schoval velmi dobře, Kuluha ale i tak vytěsnil
51:00 Po velmi intenzivních prvních deseti minutích se nyní hra částečně uklidnila, na balonku Benešov
49:55 Přečíslení 3 na 1 měli po Bryndově podklouznutí hosté, vyrovnání ale nepřišlo
49:05 Nejprve to z pořádné dálky vyzkoušel Chromý, pak Kulihu prověřil od mantinelu Tůma
48:25 Před brankou se snažil zaváhání hostující obrany využít Filip Sochor, nedokázal se ale dostat do zakončení
47:30 Šance na obou stranách, Vorel ani Linhart si ale své střelecké účty nerozšířili
46:55 Svou ránu zkoušel ukrýt Poláček a vyslalji po zemi, ovšem bez úspěchu
46:11 Po naprosto zběsilé pasáži na obě strany se do úniku dostal Ureš, byl faulován. Z následného trestného střílení pak Burda zvolil své oblíbené bekhendové zakončení, jeho oblouček ale zamířil mimo branku
46:10 Trestné střílení družstva Florbal Kladno neproměnil #23 David Burda.
45:43 Kladenští se snažili po zisku vyrazit do brejku, to se ale nepodařilo a následné 4 na 2 i s trochou štěstí proměnil Vorel a snižuje tak na rozdíl jediné branky. Závěr zápasu bude ještě zajímavý, Kladno reaguje oddecovým časem
45:42 Timeout Florbal Kladno
45:42 GÓL SK Florbal Benešov! 6:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (6:5)
45:10 Vyloučen hráč #7 Václav Linhart družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
44:55 Linhart hned po buly tvrdě dohrál jednoho z hostů, ten snad bude v pořádku
44:50 Dvě vteřiny před koncem přesilovky 5 na 3 koriguje z dorážky Poláček
44:49 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (6:4)
43:52 Vyloučen hráč #17 Tomáš Sochor družstva Florbal Kladno na 2 minuty za špatné střídání
43:50 Vorel se dobře uvolnil na mantinelu a namířil si to do středu, pak ale přestřeluje
43:20 Proti Tůmovi připravený Kuliha
42:51 Vyloučen hráč #25 Štěpán Merta družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
42:00 V dobré pozici se nyní zjevil Balík, který ale pouze vytloukl blokujícího Vencla
41:20 Benešov se snaží zvýšit obrátky a ještě více zakončovat, proti Lukášovi si blok připisuje Vencl
40:40 Linhart přečetl Vorlovu přihrávku, na balonek se ale ihned vrací hosté
40:01 Úvodní buly třetí části pro Bryndu
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
39:30 Vojtíšek na středu předskočil Všetečku a okamžitě se dostal do zakončení, Kuliha dalším povedeným zákrokem helmou drží tříbrankový náskok
39:00 Všetečka se elegantně zbavil napadajícího Vorla, Kladno dále na míčku
38:20 Tůma zkoušel dostat pod tlak Chromého, vše ale končí faulem prve jmenovaného
37:20 Další velká šance hostů, Vojtěch Pavlíček ale sám před Kulihou nedokázal přidat čtvrtou branku Benešova, Kuliha vytáhl skvělý zákrok
36:46 Rychlé snížení hostů, od mantinelu z první koriguje Tůma
36:45 GÓL SK Florbal Benešov! 6:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #37 Adam Balík (6:3)
36:22 Sochorovu ránu ještě Brož dokázal vyrazit, ovšem pouze k dobíhajícímu Urešovi, který bekhendem ze vzduchu navyšuje
36:21 GÓL Florbal Kladno! 6:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #17 Tomáš Sochor (6:2)
36:00 Na středu tentokrát vyplaval osamocený Tůma, hostům se ale dnes nedaří mířit do prostoru mezi třemi tyčemi a nejinak tomu bylo nyní
35:10 Chybu v rozehrávce si nyní připsal Blažek, střílející Pavlíček ani dorážející Švarc ji ale nedokázali potrestat
34:25 Na konci přesilovky se na středu objevil volný Balík, který ale bekhendem netrefuje
34:05 Vorel zblízka pouze do bloku Vosyky
33:40 Nepřesnost v kombinaci nyní hatí snahy Benešova
32:45 Lukášovu střelu z vrcholu přesilovkové formace zachytává Brynda
32:19 Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
31:40 První zdravici směrem k novému brankáři Brožovi vyslal Ureš, jeho pokus ale hostující brankář vytěsnil na břevno
30:26 Kladno přesilovku využívá z asi nejnenápadnější situace, původní Blažkova střela byla sražena, poté proskákala podél nohou Zídka až nalezla na brankovišti volného Burdu, který bez problému přidává pátou branku domácích. Hosté střídají brankáře
30:25 GÓL Florbal Kladno! 5:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #23 David Burda, asistoval #67 Ondřej Blažek (5:2)
30:25 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Lukáš Brož družstva SK Florbal Benešov
29:40 První minuta přesilovky za námi, domácí dokázali vystřídat na balonku
28:37 Vyloučen hráč #37 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
27:55 Ureš měl sice kolem sebe na mantinelu hodně prostoru, jeho střela ale prolétla hodně mimo
27:35 Hosté zintenzivnili střeleckou aktivitu, s dalekonosným pokusem Tůmy ale Kuliha problém mít nemohl
26:20 Dobrá pasáž domácích, nejprve to zkoušel Ureš, poté z dorážky Sochor a následnou krosovou nahrávku v gól nedokázal proměnit Merta
25:45 Dvě příležitosti dostal tváří v tvář Zídkovi Filip Sochor, tentokrát si hostující brankář věděl rady
25:30 Vorlovi to v hloubce nelepí, na míčku Kladno
24:52 Standardky jsou v poslední minutě mocná zbraň, tentokrát se skrytou a dost možná tečovanou střelou prosazují hosté
24:51 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #91 Jakub Švarc, asistoval #26 David Lukáš (4:2)
24:34 Hosté na útočné polovině rozehrávali standardní situaci, tu ale zahráli prachbídně a pustili kladenské do úniku, který Molhanec zakončuje mezi nohama Zídka
24:33 GÓL Florbal Kladno! 4:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #17 Tomáš Sochor (4:1)
24:10 Dobře rozehranou standardkou kontruje i Kladno a Vencl vrací domácím dvoubrankový náskok
24:09 GÓL Florbal Kladno! 3:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #67 Ondřej Blažek (3:1)
24:05 Na konci přesilovky ještě závar před brankou Kulihy, ten nakonec dokázal balonek pokrýt
23:45 Hodně nepřesně nyní zahrál Poláček a vyhnal svůj tým z pásma
22:50 Hosté rychlou kombinací uvolnili na středu Vojtíška, ten ale přestřeluje
22:35 Hodně zajímavou přihrávku středem zkoušel Vorel, Brynda ale zachytává
21:46 Další standardku proměnil v první branku hostující kapitán Vorel. Navíc se u obranného zákroku zranil Merta
21:45 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
21:35 Benešov se po své standardce dostal do tlaku, Kuliha ale odolává
20:20 Hodně nepřesnou Linhartovu přihrávku vystihli hosté a získávají míček pod kontrolu
20:01 Úvodní buly druhé části pro svůj tým získal Burda
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:30 Na závěr přesilovky nechali domácí před svou brankou volného Půlpána, Kuliha se proti němu vytáhl
18:50 Lukáš přesilovkovou střelou míjí branku o pořádný kus
18:00 Obdobně jako v první kladenské úspěšné přesilovce to nyní vyzkoušeli i hosté, Poláček ale míří jen do boční sítě
17:27 Vyloučen hráč #67 Ondřej Blažek družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání
16:45 Druhé oslabení v zápase hosté dokázali ubránit
16:20 Chromý v přesilovce přestřeluje, na balonku hosté
15:15 Vojtíšek dobrým pohybem na míčku uspořil několik vteřin
14:45 Střela Linharta z následné standardky zablokována
14:44 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:20 Po chybě hostů v rozehrávce na hattrick útočil Molhanec, jeho rána ale míří vedle
13:30 Další rychlý brejk Benešova zakončoval Balík střelou nad branku
12:45 Na opačné straně se povedenou individuální akcí prezentoval Linhart, míček mu ale z čepele sjel při pokusu o zakončení
12:10 Do úniku vyslali hosté parádní přihrávkou Tůmu, Kuliha ale vytáhl fantastický zákrok a drží čisté konto
11:30 Burda se dostával k dorážce, hostující obrana si ale s touto situací poradila
10:10 Po dalším krosu se před poloodkrtou brankou zjevil Vorel, jeho rána těsně minula pravou tyč
09:45 Kulihovu pozotnost na druhé straně prověřil Jan Pavlíček
09:15 Burda se dobře uvolnil na mantinelu, jeho střele ale chyběla přesnost
08:55 Zajímavou standardku vybojoval pro svůj tým Linhart, hosté si ale připsali dobrý blok
08:00 Tomáš Sochor nejprve nechal vyniknout Zídka, poté domácí rychle přenesli a střelou do odkryté branky navyšují
07:59 GÓL Florbal Kladno! 2:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #25 Štěpán Merta (2:0)
06:30 V nebezpečné situaci se před domácí brankou objevili nejprve Vorel a následně Tůma, ani jeden ale Kulihu neprostřelil. Z následné standardky pálí vedle Poláček
06:00 Na středu hřiště dostal v dobré pozici nabyto Tomáš Sochor, balonek za Zídkova záda ale dostat nedokázal
05:00 Chyby na obranné polovině hostů se nepovedlo využít Blažkovi, z protiútoku to mezi nohama Kulihy zkoušel Vojtěch Pavlíček, Kuliha i přes počáteční problémy chytá
04:10 Z protiútoku to z velké vzdálenosti vyzkoušel Všetečka, Zídek si nadvakrát poradil
03:35 Další nebezpečná standardka hostů, po přenesení na slabou stranu tentokrát přesně nezakončil Koukol
02:52 Po dobrém uvolnění na mantinelu a následné přihrávce Zídka na bližší tyči překonal Molhanec
02:51 GÓL Florbal Kladno! 1:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #23 David Burda (1:0)
01:50 První závar si vypracoval i domácí tým, Vencl ani Sochor ale branku ohrozit nedokázali
01:15 Při bránění standardky kladenští zaváhali, Jan Pavlíček ale mířil jen nad
00:55 Po Burdově protečování do rohu se k balonku opět dostávají hráči Benešova
00:01 Úvodní buly zápasu pro hosty