59
  • 59 58:32
    Panthers Praha

Panthers Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 4:5
branky: 12. Matěj Vavroušek, 41. Antonín Ježek, 48. Matěj Vavroušek, 56. Vojtěch Wojnar - 14. Adam Zahraj, 29. Daniel Nicklas, 39. Ivan Tomčo, 43. Daniel Nicklas, 57. Petr Torma; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Buzík -5 - Kryštof Ernst -4; po třetinách: 1:1, 0:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Kdo dnes vynechal netradiční poharovy zapas od 21 h na Zličíně, tak přišel o atraktivni florbalovou show! Hráli jsme bez zábran ve vysokém tempu a favorita pod velkým tlakem tlačili až do poslední vteřiny. nDnes jsme složili slib, který chceme plnit i v naší lize.
60:00 Komentář hostů Mandler Marek (Trenér): ​Dobrý zápas, ve kterém jsme pro výhru museli pracovat do posledních vteřin. Směrem k lize, jsme mohli vyzkoušet i jiné alternativy sestavy. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
58:32 Timeout Panthers Praha
56:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #82 Petr Torma, asistoval #10 Daniel Nicklas (4:5)
56:29 Petr Torma se střelou po nahrávce Nicklase z volného úderu dostává za záda domácího brankáře.
55:12 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (4:4)
55:12 A Panthers krásnou akcí Wojnara a Vavrouška dorovnávají!
54:48 Vavroušek si prokličkoval přes dva hráče, trefuje ale pouze břicho Ernsta.
47:44 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek bez asistence (3:4)
47:44 Solo akce Matěje Vavrouška, který se prosmíkl z poza brány a zakončil za záda hostujícího brankáře. Kontaktní branka je tady a my se můžeme těšit na hektický závěr.
47:20 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
47:20 Karlovy Vary se v přesilovce pokouší vytvořit tlak, ale zatím ani jednou nevystřelili.
45:49 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
43:31 Na hřišti se bojuje na každé straně. Panterům schází trocha toho štěstíčka.
42:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (2:4)
42:29 Hosté po dlouhém tlaku dávají branku.
40:21 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek bez asistence (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:00 Zbývá nám minuta do konce druhé třetiny a napětí na hřišti výrazně roste.
38:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Ivan Tomčo bez asistence (1:3)
37:44 Wojnar v zakončení backhandem trefuje pouze tyčku.
37:16 Domací teď na poslední chvíli hasí šanci Karlových Varů.
36:49 Šroubek střílí, ale míček se od golmana hostí odraží za mantinel.
35:27 Domácí hrají v plném počtu.
34:12 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:27 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
32:54 Hráči hostujícího týmu, jsou teď i přes hru v oslabení více na balónku.
31:45 Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
30:32 Jelikož to byl Zdrubecký, tak lepší by bylo Zdrubec....
30:32 "Ty vado von tam běží jak tupec" konstatuje kapitán Panthers Praha.
28:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #82 Petr Torma (1:2)
26:01 Buzík v dalším ukázkovém zákroku.
25:19 Domácí ztrácí balón z volného úderu, ale hosté bránu míjí.
24:25 David Navrátil teď v zakončení, ale trefuje pouze připraveného Ernsta.
20:00 Zhodnocení první třetiny z pohledu zdravotníka: "Zatím bezproblémobvý zápas, doufejme že to tak bude i pokračovat."
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:59 První třetina nám nabídla spoustu sportovních a emočních okamžiků.
18:15 Ernst na druhé straně taky perfektně zasahuje.
17:43 Fantastický zákrok od Buzíka.
17:30 Hala není úplně nejlepší, ale atmosféra je fantastická.
17:00 Hra je v obrovském tempu, oba týmy do tohoto zápasu dávají maximum.
15:40 Za vyrovaného stavu se hra pomalu vyrovnává.
13:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #93 Ondřej Hurt (1:1)
11:17 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (1:0)
05:13 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
05:13 Domácí čeká první přesilová hra v tomto utkání.
03:20 Domácí jsou více na balónku a mají více ze hry.
00:01 Úvodní buly 4.kola pohárů vyhrává hostující tým.