• 60 59:02
    3:5
    (Fučík)

Fbc Strakonice - Spartak Pelhřimov 3:5
branky: 23. Jan Staněk, 36. Tomáš Mareš, 40. Vojtěch Houska - 6. Petr Zajíček, 19. Petr Zajíček, 41. Viktor Vlach, 51. Petr Zajíček, 60. Petr Zajíček; rozhodčí: Petr Holeček - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Libor Domkář -3; po třetinách: 0:2, 3:0, 0:3
60:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí): Dneska to bohužel nevyšlo.Vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem z vyšší soutěže který měl v závěru více štěstí.Děkujeme divákům za návštěvu a soupeři za utkání. nStrakonice Ole.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Z naší strany dvě třetiny bez nasazení, hodně špatná obrana. V první třetině mohl soupeř dát pět branek a mohlo být po zápase. Varování nám nestačilo a soupeř ve druhé třetiny utkání otočil. Až závěrečná třetina byla z naší strany poměrně dobrá. Soupeř i v menším počtu bojoval až do konce a nedal nám nic zadarmo. Díky soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v ligové sezóně.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:02 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (3:5)
58:33 Timeout Fbc Strakonice
50:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
50:09 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky
40:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #7 Dan Kalina (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
39:26 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:2)
35:47 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš bez asistence (2:2)
22:13 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #66 Adam Štěpánek (1:2)
20:18 Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
05:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1